kenan ünal - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kenan ünal

Keramettin Bey’in suç amiri olduğunu kendi söyledi
Erman Bey’in avatardan anlamadığını söylediğimi nereden çıkardı bilmiyorum. Gizliden gizliye sanırım forumu okumuş yokken
Mehmet Bey’in bana ihanet ettiği konusunda sadece haklı.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Paso inkar ve başkalarını suçlamak, ayıp be.

Ali Koç un Kafasına Aykut hocamın kafasını monte edip kendisine takdim edelim
Memnuniyetle,

asdasdas.jpg

Hoşgeldin Kenan abi:hat:

Soran oldu mu bilmiyorum ama foruma uzun bir ara vermen ciddi bir nedenden dolayı değildir umarım. Tekrardan hoş geldin bu kadar çok boşlamazsın umarım forumu.

Hoşgeldin Kenan abi:hat:

Soran oldu mu bilmiyorum ama foruma uzun bir ara vermen ciddi bir nedenden dolayı değildir umarım. Tekrardan hoş geldin bu kadar çok boşlamazsın umarım forumu.
Hoş buldum Tanju.
Sorduğun için sağolasın ama çok şükür bir yaramazlık yok.
Biraz işlerin yoğunluğu, biraz da huzurumu kaçırmaya başlayan bazı durumlar sonrası bırakmaya karar vermiştim.
Mustafa kaçıncı kez ısrar etti artık kıramadım.

Hoş buldum Tanju.
Biraz işlerin yoğunluğu, biraz da huzurumu kaçırmaya başlayan bazı durumlar sonrası bırakmaya karar vermiştim.

Allah belamı versin

İyi forumlar

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hoş buldum Tanju.

İyi etmiş Mustafa, ulaşabileceğim başka bir mecra olsaydı bende ısrar ederdim gelmen için:)

Tekrar hoşgeldin Kenan, Kenan komutan... Umarım tekrar hoşgeldin demeyiz. Birilerine kızıp bırakmayın yahu şu forumu, ara verin kafa izni verin dönün :D Bak mesela ben 2 gün ara verdim niye ? Çünkü iyice mala bağlayıp troll gibi bir şey oldum, titredim ve kendime gelip dönüşü yaptım.

Tekrar hoşgeldin Kenan, Kenan komutan... Umarım tekrar hoşgeldin demeyiz. Birilerine kızıp bırakmayın yahu şu forumu, ara verin kafa izni verin dönün :D Bak mesela ben 2 gün ara verdim niye ? Çünkü iyice mala bağlayıp troll gibi bir şey oldum, titredim ve kendime gelip dönüşü yaptım.
Troll oldugunuz hususunda fikir birligine varmamiza sevindim.

Iyi forumlar.

Üst Alt