Kendi Adıma Zorunlu Açıklama - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kendi Adıma Zorunlu Açıklama

Degisik bir savunma yontemi.

Aslinda herkesin ipin ucunu kacirdigi zamanlar olabiliyor. Onemli olan gote got diyebilmek bence.

Adam gibi kusura bakmayin hataliyim demis. Renktasimizi buyuk kucuk herkesin kucaklamasi lazim.

Gercek anlamiyla degil tabi mecazen bagrimiza basmamiz lazim.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

geri-vites_1103359_m.jpg
Bunun R yapmak ile alakası yok. Türk halkı genel olarak özür dilemeyi güçsüzlük, pısırıklık olarak filan görür. Öyle bi algı var yani. Ben hata yaptığımı fark edip, burada geçmişe sünger çekmek istedim. İnsanlar hata yaptığında özür diler. Olması gereken budur. Özür dilemek pısırıklık, güçsüzlük vs değildir. Tam tersine bunu yapabilmek güçlü bir karakter ister zaten. Ha sen özür dilemeyi R olarak görüyorsan diyecek pek bir şeyim yok...
Size de ne yapsak yaranılmıyor Admin Bey.

Bunun R yapmak ile alakası yok. Türk halkı genel olarak özür dilemeyi güçsüzlük, pısırıklık olarak filan görür. Öyle bi algı var yani. Ben hata yaptığımı fark edip, burada geçmişe sünger çekmek istedim. İnsanlar hata yaptığında özür diler. Olması gereken budur. Özür dilemek pısırıklık, güçsüzlük vs değildir. Tam tersine bunu yapabilmek güçlü bir karakter ister zaten. Ha sen özür dilemeyi R olarak görüyorsan diyecek pek bir şeyim yok...

Size de ne yapsak yaranılmıyor Admin Bey.
Nasil ya dovusten fln mi cekindin boyle laflari genelde dovusten cekinenler eder

baslikta aciklama yapilip ozur dilenmis ben de kendi adima bir sey soylemek istiyorum simdiye kadar her kimle tartismis hakaret kufretmissem kesinlikle hak etmislerdir. Ben Mevlana degilim her ne olursaniz yine de gel diyemem sizi kabul edemem adam olun oyle gelin

Benimlede etmiştin.
Ben kabul etmiyorum özrünü.
Senin gibilerinin ciğerini bilirim.
2-3 ay sonra kafan atar yine aynısını yaparsın.

Alıntı yapıp cvp bekleyeceksen hiç uğraşma derim.

Gscimbom Mobile

Benimlede etmiştin.
Ben kabul etmiyorum özrünü.
Senin gibilerinin ciğerini bilirim.
2-3 ay sonra kafan atar yine aynısını yaparsın.

Alıntı yapıp cvp bekleyeceksen hiç uğraşma derim.

Gscimbom Mobile
Ben yine de cevap vereyim de...
Aramızda ne yaşandığını hatırlamıyorum. Tatsız olaylar olmuş olabilir. Ben üzerime düşeni, yapmam gerekeni yaptım. Gerisi sana ve diğerlerine kalmış bir şey. Ona bir şey diyemem. Burda nerdeyse kimse kimseyi reelde tanımaz etmez. Bu yaptığın genellemenin ne kadar saçma olduğunun farkında mısın acaba merak ediyorum. Şu kadarını söyleyebilirim ki, ben o karakterde biri değilim. Önyargılarından kurtulman dileğiyle...

Üst Alt