kendini barcali yada realli sanan herkes; galatasaraylısınız işte - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kendini barcali yada realli sanan herkes; galatasaraylısınız işte

Cevap: kendini barcali yada realli sanan herkes; galatasaraylısınız işte

bence kızılması gereken kişi, hatta hakaretleri hak eden kişi adnan polat'dır yine. galatasaray'ı bu duruma sokarsa, 2 yıldır hiç bir büyük maçı kazanamayan, 2 yıldır hiç bir kulvarda bir gram iddia sahibi olamayan bir takım kurarsa, millet de mecbur, stres-can sıkıntısıyla kendine real-barça gibi iki büyük takımı eğlencesine sahiplenir ve galatasaray-fenerbahçe gibi kavga edebilir. galatasaray eski küllerine geri dönsün, her alanda iddialı şekilde yola devam etsin, bir tane üye zaten real-barça topiğine bile yazmaz. böyle rezalet bir zamanda, bu olay bu kadar abartılmamalı.

Yahu bırakın millet istediği kadar tartışsın neden bu kadar olay yapılıyor anlamıyorum. GS Sözlük'te de başlık açılmış aynı konu ile ilgili. Forumun %99'u GSli sonuna kadar. E tartışılan takımların da şu anda GS ile hiçbir alakası yok. GS'ye rakip olmadığı sürece, GS ile karşılaştığında onlara destek verilmediği sürece kim ne yapıyorsa yapsın.

Ortalıkta dolanan fenerlilere laf yok tabi.

ben barcelona taraftarı değilim fakat barcelona destekçisiyim. futbolu seven herkes bunu yapabilir. ne zaman taraftarı olursunuz? gider, onların şehrinde bir gün maç izlersiniz, işte o zaman. bu bahsettiğiniz muhabbet benim de canımı sıkıyor.

ben barcelona taraftarı değilim fakat barcelona destekçisiyim. futbolu seven herkes bunu yapabilir. ne zaman taraftarı olursunuz? gider, onların şehrinde bir gün maç izlersiniz, işte o zaman. bu bahsettiğiniz muhabbet benim de canımı sıkıyor.

Hoca o zaman forumda ki bi çok kişi GS taraftarı değil. Naptın sen ya. İstifanı istiyoruz :mad:

Ben barcelonayı severim, kazanmalarını da isterim, sadece o kadar. Onun dışında, kim kral kupasını kazanmış, kim şampiyonlar ligini kazanmış, banane. Galatasaray yoksa işin içinde, gerisi çok ta umrumda olmaz. Maçları izlerim, keyfime bakarım.

dedem de barcelona taraftarı olduğundan barca taraftarıyım. ayrıca almanyada dortmund, italya 'da inter, fransa 'da lyon, ingiltere 'de chelsea, hollanda da ajax, isviçre 3. liginde zofingen taraftarıyım.

schalke-manu maçında kimi tutacağımı şaşırdım 2 'sinden de nefret ederim.

Heh şimdi oldu akil adam Hayri dedi diye konu netliğe kavuştu.. Bırakın bunlaru yahu...Ben Galatasaray taraftarıyım...Aynı zamanda Sakaryaspor'un iyi durumda olmasını ve Barcelona'nın da bizimle karşılaşmadığı sürece bütün maçlarını kazanmasını isterim...Bence o konularda ki mizahi yönü kavrayamayanlar GERİZEKALI dır...

Hayri'nin yaptığı çok doğru tespittir efendim.Bu kişiler ciddi derecede can sıkıcı olmaya başladılar son iki senedir.Bu takımlar ön plana çıktı çıkalı sürekli saçmasapan tartışmalar dönmeye başladı forumlarda,dışarıda,ülkenin heryerinde.Galatasaray forumunda dün Barça için ``Yendik,yine yeneceğiz`` diye konu açıldı.Bunun ötesi var mı artık bilmiyorum.Bir insan iki takım tutamaz,tutmamalı.Tabiki sempati beslersin,takip edersin.Ben de Bayern ve Tottenham'a sempati duyuyorum,küçükken Juventus'a,Arsenal'a duyduğum gibi.Ama burada bu sempati baya abartılıyor sanki Madrid'i veya Barcelona'yı tutmak büyük marifetmiş gibi.Karşılıklı hakaretler çakma katalan lafları filan havada uçuşuyor,biz büyüğüz siz büyüksünüz diye sidik yarıştırılıyor,visca barçalar hala madridler gibi saçmasapan laflar yazılıyor.Dortmund forumunda Manchester United finale çıkıyor diye sevinilmiyordur glory glory yazılmıyordur mesela.Garip bir durum bizdeki.

Tanım:Altına imzamı çaktığım Hayri Cund yorumlarından biri.

Taraftar ve destekçi kavramları bir ayıralım önce. Bende İngilterede M.CİTY, İspanyada Barca gibi takımların destekçisiyim, yurt dışında bir vatandaşın GALATASARAY ı desteklediği gibi

adam bisey dememiski yahu amma analiz ettiniz

adam olun demis kisaca:)

Hayri'nin yaptığı çok doğru tespittir efendim.Bu kişiler ciddi derecede can sıkıcı olmaya başladılar son iki senedir.Bu takımlar ön plana çıktı çıkalı sürekli saçmasapan tartışmalar dönmeye başladı forumlarda,dışarıda,ülkenin heryerinde.Galatasaray forumunda dün Barça için ``Yendik,yine yeneceğiz`` diye konu açıldı.Bunun ötesi var mı artık bilmiyorum.Bir insan iki takım tutamaz,tutmamalı.Tabiki sempati beslersin,takip edersin.Ben de Bayern ve Tottenham'a sempati duyuyorum,küçükken Juventus'a,Arsenal'a duyduğum gibi.Ama burada bu sempati baya abartılıyor sanki Madrid'i veya Barcelona'yı tutmak büyük marifetmiş gibi.Karşılıklı hakaretler çakma katalan lafları filan havada uçuşuyor,biz büyüğüz siz büyüksünüz diye sidik yarıştırılıyor,visca barçalar hala madridler gibi saçmasapan laflar yazılıyor.Dortmund forumunda Manchester United finale çıkıyor diye sevinilmiyordur glory glory yazılmıyordur mesela.Garip bir durum bizdeki.

Tanım:Altına imzamı çaktığım Hayri Cund yorumlarından biri.

O konuyu ben açtım çünkü 1 hafta önce Real kazanınca öyle bir başlık açılmıştı...Ama anlamak istemediğiniz birşey daha var yada anlayamıyorsunuz heralde...Konu şampiyonlar Ligi forumuna açıldı ve eğlence amaçlı bir konuydu...Orda kimse şöyle Madrid'liyim böyle Barca'lıyım demedi...Saçma sapan Messi Ronaldo resimleri , Madrid'in müze fotoları felan paylaşıldı...Tamamen eğlence amaçlı ve avrupa futbolu ile ilgili birşeydi...

Birde şöyle birşey var geçen hafta Madrid konusu açılırken neredeydiniz onuda sormak istiyorum...Bütün bu tepkiler sırf Messi çaktı diye mi :)

Genişletilebilir laf

bknz

Gerizekali gibi kendini Bostonlu ve Lakersli sanan herkes.

GALATASARAYlisiniz ulan iste.

önce GALATASARAY, sonra yine Galatasaray ve en sonunda yine Galatasaray...

Galatasaray forumunda baska takimdan, hele hele kendisiyle hic alakasi olmayan ve televizyondan gordugu takimdan BIZ diye bahseden gerizekalidir.

Dalgasina soylenenleri saymiyorum.

Makara harici hakikaten abartan üyeler gördüm ben de.

Şu konunun Galatasaray forumunda açılmasına kadar gelmesi bile eksidir o yüzden..

Aslında sorun Barçalı ve Real'li olmakta değil, bazı arkadaşlar katalan diğerleri de kralın soyunda gelme sandı kendilerini :eek: halbuki yan koltukta oturan boğaya baksa anlayacak durumu :asd:

Üst Alt