Keramettin TANRIVERDİ'ye Zeytin Dalı Uzatıyorum | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keramettin TANRIVERDİ'ye Zeytin Dalı Uzatıyorum

Arkadaşlar merhaba.

Maalesef nisan ayından beri @Keramettin TANRIVERDİ Bey'le aramızda çok ciddi bir çatışma yaşanıyor. Bu tartışmaya bir kısmınız denk gelmiş, şahit olmuşsunuzdur. Maalesef çoğunuz da taraf oldunuz. Ben eski defterlerin kapanmasını istiyorum. Ondan yaşça büyük olmama rağmen ben ona elimi uzatıyorum. Bu tartışma bu kavga sona ersin istiyorum. Eminim bu tartışmadan sıkılan, bu tartışmanın sona ermesini isteyen onlarca üye mevcuttur. Bu mesaj o değerli üyeler adına yazılmıştır.

Maalesef gereksiz bir dava değil. Forumun en ciddi üyelerinden Sinan Bey'in bir süre önce "bıktım Mustafa Kaya adından" benzeri bir serzenişi vardır. Adam haklı olabilir. Her daim insanlar Keramettin Bey'in bana saldırılarını görmek istemeyebilir. Her daim benim o saldırılara boş karşılıklarımı okumak zorunda değil. Artık barış istiyorum.

Maalesef gereksiz bir dava değil. Forumun en ciddi üyelerinden Sinan Bey'in bir süre önce "bıktım Mustafa Kaya adından" benzeri bir serzenişi vardır. Adam haklı olabilir. Her daim insanlar Keramettin Bey'in bana saldırılarını görmek istemeyebilir. Her daim benim o saldırılara boş karşılıklarımı okumak zorunda değil. Artık barış istiyorum.
Barış başvurunuzun dikkate alınması için @Osman SEDEN e TC No nuzu atınız

Sinan'ın söylemek istediği Mustafa Kaya yerine MK kullanın, pratik olun.

Üst Alt