GSC Haber - Kerem Aktürkoğlu: “Haksızlığa karşı susan, dilsiz şeytandır” - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Kerem Aktürkoğlu: “Haksızlığa karşı susan, dilsiz şeytandır”

Bazı arkadaşların yazdıklarını okuyunca şaşırıyorum. Dünya tarihinde emsalsiz bir olay oluyor, bütün dünya bir soykırımcının arkasında sıraya girmiş, herkes ne yaparız da İsrailci oluruz diye birbiriyle yarış halinde ama hala şuna niye ses çıkarmadın, kadınlara zulmettiler buna niye bir şey demedin diyorsunuz. İsrail açık açık diyor ki 1 milyon civarı insan Gazze'yi birkaç saatte boşaltsın sonra ben girip kadın çocuk ayırmadan orayı park yerine çevireceğim. Öncesinde bombalayarak zaten binlerce sivili katlediyor üzerine açık bir soykırım ilanı yapıyor ve Dünya'daki bütün güçler bunu alkışlıyor, İsrail haklı yapar ve yapmalı diyorlar. Bu olayın ne kadar tuhaf olduğunun, eşi benzeri olmadığının farkında değil misiniz?

Geçen hafta bu saatlerde yaşanan olayın ne kadar planlı ve kurmaca olduğunun ortaya çıktığının da mı farkında değilsiniz?

Belirli bir ırktan nefret ediliyor diye oyuncumuzla ilgili yazılan bazı yorumları boş ve manasız buluyorum. Buradaki mevzu masum insanların hedef alınması, teröristler değil

Başka masum grupların zulümüyle ilgili yazı yazmasına gerek yok, bunu size soracak değil heralde. Eğer bu mevzu onun için daha önemliyse öyledir. o onun hakkıdır.

Helal olsun, en azından sözle söyleyemekten başka elimizden bişey gelmez, şu an 2 milyon insanın suyu, elektriği, yiyeceği yok, aç susuz ölüme mahkum edilmiş , tepki vermeyelimmi.

Üst Alt