Kerem Aktürkoğlu: "Harry Potter filmlerini, kitaplarını seviyorum. Gol sevinci bugüne kısmetmiş" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kerem Aktürkoğlu: "Harry Potter filmlerini, kitaplarını seviyorum. Gol sevinci bugüne kısmetmiş"

FHdqQkiX0Acqj98

Galatasaray'ın genç yıldızı Kerem Aktürkoğlu, attığı golün ardından yaptığı sevinçle Harry Potter'ı hatırlattı.

Kerem Aktürkoğlu: "Harry Potter filmlerini, kitaplarını seviyorum. Gol sevinci bugüne kısmetmiş."

Kerem Aktürkoğlu: "Zaten uzaktan hep denemek istiyordum. Pozisyonu buldum, ayağıma da oturdu ve güzel bir gol oldu. Beni Harry Potter'a benzetiyorlar, ben de çok seviyorum. Bayadır düşünüyordum bu sevinci."

Kerem Aktürkoğlu: "Ligde zor zamanlar geçiriyorduk. İyi oynuyorduk, pozisyona giriyorduk ama bir türlü topu kaleye sokamıyorduk. Güzel gol attım. Ancak golümden daha anlamlısı Galatasaray'ın galibiyet almış olması."

Kerem Aktürkoğlu: "Harry Potter benzetmesi başlattılar. Ben de Harry Potter'ı seviyorum, uzun zamandır düşünüyorduk. Bugüne kısmetmiş. Bakalım belki bundan sonra da devam eder."

Afbeelding

Harry potter filmelerini bu sene 25 yasimdaykene izledim bence manyak guzel filmlermis onceden izlemedigime pisman oldum dogrusu. Hepiniz cocuklugunuzda izlediniz diye sadece cocuklara hitap eden bir film olarak dusunmek sacma olur lakin kitaplarini bilemem masal falansa yani

☆☆☆☆

Harika bir gol ve harika bir gol sevinci.

Seni kutluyorum Kerem’cim 🪄

images

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Türkiye için de geçerli mi bilmiyorum ama Harry Potter filmleri 1 Ocak'tan itibaren Netflix'e dahil edilecekmiş diye okumuştum geçen.

türkçesi: menajerim kendime has bir gol sevinci bulmamı, bunun benim pr'ım açısından olumlu olacağını ve son dönemde futbolcular arasında yaygın olduğunu söyledi ve ben de bunu seçtim. :D

kerem kardeşimizi seviyoruz

Üst Alt