GSC Haber - Kerem Aktürkoğlu Maaşına Zam İstiyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Kerem Aktürkoğlu Maaşına Zam İstiyor

Kendisinden ciddi manada nefret ediyorum ama belli ki art niyetle yapilmis bi haber. Yakup zaten ne zaman guvenilir ya da saygin oldu ki. Bir ara Tier 1'di bide burada. Olacak is degil, yasaklanmasi bile gundeme gelmeli oysa. Bu bildigin tetikciliktir

zam istemesi normal (950 bin TL aliyor), bunun performansi ile ilgili oldugunu düsünmüyorum
Karistiriyorsun

2021-2022 sezonunda 7 milyon TL
2022-2023 sezonunda 8 milyon TL
2023-2024 sezonunda 9 milyon TL
2024-2025 sezonunda 10 milyon TL
2025-2026 sezonunda 11 milyon TL

Galiba o kadar az alan kisi Yunus'tu. Onu da biraz daha beklersek kusturecegiz. Ekim-Kasim gibi yeni sozlesme bekliyorum ona

şuanki oyunuyla aldığı maaş oldukca israf gözükmekte.

mevcut maliyetleriyle bu oyununu sürdürürse uzun süre takıma külfet olacak gibi. birşeyi haketmek için oynamak gerekir. sacha boey geçen maçki performansını sezona yayarsa zam alır mesela. kerem geçen seneki performansından bu sene çok uzakta. dolayısıyla zam konusunda ek bir maliyet keremin yıllarca bu takımda kötü oynasa da kalması anlamı taşır.

Vala bu adamın oyundan düşmesinin sebebi para olabilir. Sezon başı gaza gelip iyi ki zam yapmamışiz. Şimdi ister kalsın ister gitsin. En kötü barış Alper var. Alper potuk vari top oynuyor zaten. İnş kesik yer ağzımıza sicti top kayıplariyla. Sayesinde kaleye gidemez olduk

GscimbomMobile

Üst Alt