Kerem Aktürkoglu Resmen Galatasaray'da! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kerem Aktürkoglu Resmen Galatasaray'da!

kepçe kulaklı bir vatandaş idman temposu yükseltmekten sorumlu jem pol kardeşimize 50 bin euro imza parası, 600 bin euro da net maaş , maç başı 15.000 euro ödemiş ve 3 yıllık da yanılmıyorsam sözleşme imzalamıştı.

bu çocuk 4 yıl boyunca oynadığında toplamda jem paulün bizden 1 yılda aldığının yarısını falan almış olacak!!

Aysalın, Dursunun bu kulübün paralarını, geleceğini nasıl piç ettiklerinin ufak kırıntılarını bize hatırlatması açısından güzel transfer örnekleri bunlar!!
Yav üstat bu işler takıma çöp adam doldurmakla olmuyor . Fener 2 yıl önce bılduğu adamı aldı yok o genç yok bu genç diye , sonuç küme düşüyorlardı.

Ozornwafor, sekidika gibilerine para saçacağınıza böyle adamlara saçın. Tutma ihtimalini çok düşük görüyorum ama ya tutarsa!
Yabancı sınırı yaklaşırken tadından yenmez

Renkdaşcığımm açıklamamı dikkatli okursan ben denemeyi yerlilerle yapmanın daha iyi olacağından bahsetmiştim( yabancı sınırından dolayı).
Yoksa ozorn ve sekidikaya verilen 200-250 bin euro ile kulüp batmaz. Kimlere ne paralar gömdüler.
Zaten scout ekibimiz olmadığı için işe yarayacak yabancı bulamazlar. En azından kerem gibi transferlerde 20 de 1 bile tuttursak yabancı sınırından dolayı çok iyi olur.

Üst Alt