GSC Haber - Kerem Aktürkoğlu Stresten Dişlerini Kırdı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Kerem Aktürkoğlu Stresten Dişlerini Kırdı

Üzücü bir durum ama burdan cikmak tamamen kendi elinde. Cok daha basit oynarsa (cünkü genelde imkansizin pesinde fark yaratmak adina) ve su top kontrolünü gelistirse daha verimli olur. Kerem den kimse her mac gol at asist yap veya iki üc kisi gecmesini beklemiyor. Basit oyna kral ol.

iyi topçu.. pas olayı zamanla gelişmiyor demek ki.. yine de takıma katkısı üst düzey.. koşuyor çabalıyor..

Bir gün sahne bir gün semt bir gün cenazelerde
Hala adımız yazar o kirli caddelerde
Sıkıldım kahpelerden uzağım maddelerden
Nereye kaçsam geldi geçmişim peşimden

Bütün suçumuz o mahallede doğmak
İstediler bizleri hep bir kaşıkta boğmak
Ağır geldik çünkü kaldıramaz onlar
Ben yorulup düşsem bir kardeşim hortlar

Bruksizm değil mi ben dahil çevremde bir çok kişide olduğunu biliyorum çok yaygın bir sorun ufak ufak dişleri kıradabiliyor. Biraz abartı olmuş Kerem kardeşim Allah dert vermesin gece plağı falan çözersin.

Böyle bişey neden paylaşılıyor kardeşim kvkk denilen bişey var kulüp personeli oyuncu arasındaki görüşme neden sizdiriliyor? Çok tehlikeli bir hareket. Yarın öbür gün futbolcu hoca yemek için kullanılır bu yöntem
Tete Vinicius'un çekimleri çekerken arkada bu konuşmalar duyuluyor yani özel bir sızdırma değil.

@Kenan Turyak Kolayı var masseter botoxu yaptırsın 4-5 ayda 1 hicbirseyi kalmaz istese de sıkamaz ajitasyona gerek yok..Biz asıl kendimize yanalim sinir stres her maç bunlar en azından para kazanıyor bu işte

Üst Alt