GSC Haber - Kerem Aktürkoğlu: "Sürekli hakemlerden azar işitiyoruz.. Hakem bana 'işine bak' diyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Kerem Aktürkoğlu: "Sürekli hakemlerden azar işitiyoruz.. Hakem bana 'işine bak' diyor"

1706211268873.png

Kerem Aktürkoğlu: "Saha içinde kalmak istiyoruz! Ancak sürekli hakemlerden azar işitiyoruz. Rakip oyuncu topa vurdu. Bunu sormaya gittim. Sarı kart verdi. Nedenini soruyorum. İşine bak diyor."

Kerem Aktürkoğlu: "Trabzonspor gibi derbilerden sonra böyle maçlarda biraz konsantrasyon kaybı olabiliyor. Maçın başında biraz konsantremizi kaybettik. Böyle maçları kazanmak gerekiyor."

Kerem Aktürkoğlu: "Ben hiçbir zaman sahaya birilerine bir şey kanıtlamak için çıkmıyorum. Hocamın neye ihtiyacı varsa onu sahada yansıtmak için çıkıyorum. Dünyada pozisyon kaçıran tek futbolcu ben değilim. Benden daha fazla, daha kötü pozisyon kaçıran futbolcular da vardır illa ki ama ben futbola öyle bakmıyorum. Pozisyon kaçınca benden daha fazla kimse üzülemez ama ben maç bittikten sonra onları geride bırakıyorum çünkü bırakmak zorundayım."

İrfancan ligin yeni belözoğlusu kimse ona laf söyleyemez her hakem korkar.Keremin bu olaya çalışması lazım.Bağırıp isyan edip ağlar tarzda hakemle konuşmalı.Arada hemen gülüp tribüne dönüp hakemi şikayet etmeli.Ama gülme çok önemli aşırı bağırıp yükseldiğinde olayı taşırmadan hemen gülüp hakemin karta hamlesini önlemeli.Bunu maç içinde iki kere tekrar etsin hakem pişmaniye gibi dağılıyor.Far görmüş tavşan gibi o oyuncu bağırırken kalakalıyor

Son düzenleme:
bunu konuşması gereken kerem değil aslında dursun denen başkan veya metin öztürk denen onun vekili
topçu top mu oynıcak hakemle mi uğraşıcak aynı şey hoca içinde geçerli

Konuş aslanım, hakemin rakip kaleciye tanıdığı ayrıcalık kimseye tanınmaz. Dakika 1'den itibaren oyunu yavaşlattı. Uyarıyı 60. dakikada yaptı.

Hakemlerle üsttenci iletişim çalışmalı.Bağırarak konuşup yükselip anında gülerek inmeli azar kayıp kayıp son saniye tamam hocam deyip elini hakemin omzuna koyup barışmalı.Yoksa böyle kart görür ve artık kart görmekte normal gelip kabullenmeye başlayınca hakemlerde koya kart çıkarır.İrfan kart gördüğü zaman halem silah çekmiş gibi şaşırarak tepki veriyor napıyon sen hocam diye.Hakemde uğraşmak istemiyor o lanet herifle.
Bizimki laf söylüyor kart görüyor başını eğip gidiyor

oyuncuların yerınde olsam mac sonlarında direkt yönetime atarım topu,bize yöneticilerimizin sahip cıkması lazım bu bizim görevimiz degil diye

biraz etekleri tutuşsun bizim cemiyet tayfanın

Üst Alt