GSC Haber - Kerem Demirbay: "Abi gol, goldür" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Kerem Demirbay: "Abi gol, goldür"

Gol goldür de barış kale içinde bomboşken o şutu çekmek de ne bileyim ne kadar doğru

Bizim basit golü alışkanlık haline getirmemiz lazım. Dünkü o pozisyon maçın tek tehlikeli atağı olabilirdi. Kalecinin çukarma olasılığı en az ellidir o tarz dar pozisyonlarda. Diğer seçenek ise yüzde yüz goldür.

Ligde başka pozisyonlar bulursun dünkü gibi atarsın da belki ama cl inde dün attığın gol pozisyonu ile bitirebilirsin maçı. Ve kaçırsaydın 3m avro gibi bir rakam da uçardı ellerinden.

Basit oyunu alışkanlık haline getirmemiz lazım. Bu tarz fanteziler yarardan çok zarar uzun vadede.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gol goldür de barış kale içinde bomboşken o şutu çekmek de ne bileyim ne kadar doğru

Bizim basit golü alışkanlık haline getirmemiz lazım. Dünkü o pozisyon maçın tek tehlikeli atağı olabilirdi. Kalecinin çukarma olasılığı en az ellidir o tarz dar pozisyonlarda. Diğer seçenek ise yüzde yüz goldür.

Ligde başka pozisyonlar bulursun dünkü gibi atarsın da belki ama cl inde dün attığın gol pozisyonu ile bitirebilirsin maçı. Ve kaçırsaydın 3m avro gibi bir rakam da uçardı ellerinden.

Basit oyunu alışkanlık haline getirmemiz lazım. Bu tarz fanteziler yarardan çok zarar uzun vadede.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gayet doğru bir karar. Adamın böyle golleri var. Ayrıca, dün BAY bunu hakeden bir bitiricilik performansı da sergilemedi. Tekrardan, gol olmuşsa, problem yok.

Gayet doğru bir karar. Adamın böyle golleri var. Ayrıca, dün BAY bunu hakeden bir bitiricilik performansı da sergilemedi. Tekrardan, gol olmuşsa, problem yok.
benim futbol anlayısımda yok işte bu. güveniyorsa kendine etrafta bos adam da yoksa uzaktan deneyecek. orda kale içinde adam varken nerdeyse sıfırdan o vurusu deneyemez. dün arkadas gole seviniyor yarim saat sövdüm kendisine. gol goldür değil benim için. basit gol goldür.

benim futbol anlayısımda yok işte bu. güveniyorsa kendine etrafta bos adam da yoksa uzaktan deneyecek. orda kale içinde adam varken nerdeyse sıfırdan o vurusu deneyemez. dün arkadas gole seviniyor yarim saat sövdüm kendisine. gol goldür değil benim için. basit gol goldür.

Anlıyorum ancak gayet müsait bir pozisyondu kendisi adına da. Sonuçta Berkan değil bu adam. 30m Euro bonservis görmüş teknik bir oyuncu olduğu kadar iyi de bir şutör. Sonuç, gol.

Bu adamın Türkçesi kötü ve herseyi birebir almancadan statik tercüme ettiği için "Dayı" oldu lakabı.
Yoksa gayet Mülayim birisi. Çok iyi futbolcu ama.
Bence bizde biraz underrated bir futbolcu. Oyunumuzun önemli parçalarından.

Adamı gömmeyin milyon eurolar alan fired ne oynamış koca sezon bir Trabzon deplasmanında gördüm dahada görmedim yer gök herkes fred diyor dayıdan raziyiz

Anlıyorum ancak gayet müsait bir pozisyondu kendisi adına da. Sonuçta Berkan değil bu adam. 30m Euro bonservis görmüş teknik bir oyuncu olduğu kadar iyi de bir şutör. Sonuç, gol.
ne bileyim bana sacma geliyo. ayağın ne kadar iyi de olsa kafaya nişanlayabilirsin. çok çok dar açı orası. tek gol olma ihtimali olan yer vurduğu yerdi. onun biraz yanı direğe, biraz aşağısı kaleciye nişanlardı topu.

gectiğimiz yıllarda marsilya maçıydı sanırım feghoulinin yaydan çatala bıraktığı bi maç vardı önünde rakip varken ayağ içi köşeyi bulmustu. orda da kerem vardı mesela bosta sağında. baktığın zaman tarihe geçecek gol ama ben gollerden çok kazanılacak maçlardayım. o gün öyle basiretsiz geçer ki tek pozisyonla günü kapatırsın ve o pozisyonu sen fantezi bi vurusla yok sayarsın.

Bence bu maç çok çok iyi oynadı. Her maç ezbere yorum yapıldığı için kötü deniyor alakası yok, bu maçta orta sahamızı kötü gösteren Dayı değil Toreira idi maalesef. Bu cümleyi kuracağım aklıma gelmezdi ama Toreira mücadeleden sorumluluk almaktan kaçtı ve çok kötü oynadı. Toreira insanların kafasında müthiş olduğu için fark edilmedi ama kötüydü. Kendisini düzeltmeli Sivas maçına kadar.

MAR-LX1M cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence bu maç çok çok iyi oynadı. Her maç ezbere yorum yapıldığı için kötü deniyor alakası yok, bu maçta orta sahamızı kötü gösteren Dayı değil Toreira idi maalesef. Bu cümleyi kuracağım aklıma gelmezdi ama Toreira mücadeleden sorumluluk almaktan kaçtı ve çok kötü oynadı. Toreira insanların kafasında müthiş olduğu için fark edilmedi ama kötüydü. Kendisini düzeltmeli Sivas maçına kadar.

MAR-LX1M cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
toreira ayı gibi adamlarla mücadele etmekten ne ayak sokabildi ne yaklasabildi rakibe. oyunu da hızlı kurdu ads dün o yüzden baskıyla topu sırtı dönük orta sahadan da alamadı. ama bunların hepsini tek basına yapan mertens vardı. bilmiyorum da 4 5 asistle kapatabilirdi mertens maçı.

Üst Alt