GSC Haber - Kerem Demirbay, Galatasaray'da - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Kerem Demirbay, Galatasaray'da

Pek bilgim yok, ama geldiği ligi, oynadığı takımları ve yerli statüsünde oynayacağını düşünürsek gayet iyi transfer. Hep İcardi, Zaha tarzı oyuncu beklemeyin, adamı hasta etmeyin 🤣

Yabancı 8 alınıyorsa bu arkadaş çoğunlukla 10 numara oynar diye tahmin ediyorum. Mertens-Sergio-Angelino‘dan biri 3 maçta bir yedek kalır ligde herkesi mutlu etmek için. Aksi halde kadro planlaması kafamda oturmuyor
İşte sıkıntı şurada bu adam 10 numara için yetersiz. Dar alanda etkili değil. Uzun metrajda oyun görüşü daha iyi. 8 olarak alınıyor.

G702 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Oliviera gider heralde zaten. Oraya bir oyuncu daha alınacak hadi diyelim kerem yusuf yerine geldi yusuf yerine de oyuncu bakıyoruz.
İlk miço yolcu olur bu hafta. Oliviera da transferin son gününe kadar oynatabiliriz ligde denemek lazım sonra satarız :asd: :asd:

Oliveira'yı frikikçi bilirdik, ben olsam ben de Oliveira kadar frikik golü atardım bir sezonda. Yani sıfır.

Frikik golü yok. Maç içerisinde %80 silik vaziyette. Kol gibi de kontratı var. Geçen sezon yapılan net biçimde en kötü transfer. Ha bunun için yönetim suçlanamaz. Adamın background'u belli. Ama işte tutmadı.

O yüzden Demirbay hamlesi iyi oldu. En kötü Oliveira gibi oynar zaten. Daha kötüsü mü var?

Oliveira nereye??

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum
İsteyen çıkar elbet. Kazancından bağımsız o herifin piyasası var zaten. Porto'da da benzer maaş alıyordu kalktı geldi.
Bana kalsa kadroda kalsın her türlü oynatırız hedefi olunca da çatır çatır oynayan oyuncu.

Ancak 14 yabancı diye bir durum var bunun
Muslera, torreira, angelino, icardi, zaha, boey, mertens, bakambu direkt elimizde 8 oyuncu var zaten.
Bunun üzerine nelsson, zaniolo satılması muhtemel iki oyuncu da kalacak. 10 oyuncu yapıyor.

Kalanlar da
Oliviera, Midtsjo, Morutan, Dubois
Bu 4 arkadaşla 14 yapıyor.
Şimdi 8 numara hala bakıyoruz kesin gelecek dersek midtsjö çıkarıyorum net olarak.
Kalan 3 yabancı hakkında ağustos ayında boş durmayıp fırsat transferi kovalayacak olan bir çılgın herifin olduğunu göze alırsak. Morutan dahil 3'ü de gönderilebilir.
Rashica kovalanıyor ve muhakkak gelecek.
Burada çanları oliviera, dubois için çalmış oluyor.

Oliviera neden gitsin isteniyor. Adam her hucüm aksiyonunda var. Ya gol pasını veriyor ya da golden önceki pası. Kerem Demirbay Oliviera'nın yanında çöp kalır.

Üst Alt