GSC Haber - Kerem Demirbay'ın Bonservisi ve Maaşı Açıklandı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Kerem Demirbay'ın Bonservisi ve Maaşı Açıklandı

Bonservisi ödeyeceğimizi bilmiyordum ama maaşı çok iyi

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başkan veya Erden Timur'un ağzından sponsor desteği lafı çıkmadığı sürece kendi kendinize bir şeyler uydurmanız ne kadar doğru bilemiyorum açıkçası.

Neye şaşırıyorsunuz bu rakamlara anlamış değilim. Haberlerde 2,5 bonservis 2 milyon yıllık ücret çıkıyordu. Yani Erden Timur Kerem Demirbay için toplam 4,5 milyonluk bir bütçe ayırmış. Kulübü 2,5 milyona getiremeyince Kerem maaşı 1 milyona çekmiş ve bütçe aşılamadan imzalar atılmış. Burada bence Kerem saygı duyulacak bir iş çıkarmış ortaya ki kendi açıklamasında söylediği farklı takımlardan da teklif vardı lafı doğruysa. Hatta dün burada birisi paylaşmıştı. SB denen adamın imza atmaması için sürekli aradığı iddiası.

Hayırlı olsun tekrardan takımımıza ve Kerem e... Umarım çok başarılı olur ve emekleri için teşekkür ederiz.

Hayırlı olsun. Bu maliyetle üzerinde 0 baskıyla oynar kendisini göstermesi için büyük avantaj. Kayseriden alelade adam alsan daha pahalıya gelirdi.

Ali koc be like:

Ana bu doğru değil. İmkansız böyle bir şey. Bu rakamlar gerçek olamaz. Nasıl yapıyorlar ne ediyorlar bilmiyorum ama bu rakamlar doğru degil hahah.

Erden Timur var bizde Erden Timur. Senin ve saz arkadaşların gibi iş bilmeyen adam değil.

1 milyon şaka mı? Müthiş iş başarmış Erden başkanım.

40 vermisler olm adama ya. resmi olsa gerek ki bunu çıkıp söyleyebiliyor bizimkiler. 40 verilen yerde bizimkinin lafı edilmez. bu da bir transfer basarısıdır.
bide gecen sene performansı var ortada. onu da düşünürsek bir şey değil. çok yarım kalırdı gelmese. en ufak bir seyde yönetimi yerdi bu taraftar. dün mesela, icardi olmasa allah allah neler konusuyorlardı simdi :D keske dememek için denenir icardi. taraftar ile arasındaki bağ basarılı yapar o topcuyu.

2 cl maçı aldırsın maaşı çıkıyor zaten. gruplara kaldırsın tüm masrafı çıkıyor. böyle değerlendirmek lazım. büyük düşünmek lazım artık. türkiye ligi bataklığında çırpınmaktan yorulduk anasını satayim. avrupa da maç kazanmak ilerleyen yıllarda da kupa kaldırmak istiyorum ben artık.
İcardi bir de sana bir nesil taraftar kazandırıyor olaya böyle de bakmak lazım.

M2101K6G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Açık konuşalım.
Herkes en az 2,5 Mil Avro maaş bekledi.

Öyle değil mi?!

1 Mil Avro yu görünce 3 kere bakmam gerekti, acaba yanlış gördüm mü diye.

Helal olsun, çok iyi bi transfer.
Türk Pasaportu onu belki de bu senenin en kilit adamı yapacak.

Üst Alt