kerem şeras | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kerem şeras

sarı kartı olmasına rağmen orta sahada önemsiz bir pozisyonda bile bile ikinci sarı kartı görerek kendisini oyundan attırmış futbolcu. Bu zamana kadar futboldan kazandığı paralar haram zıkkım olsun.

Tamam yaptığı hareket sarı kartlık ama Fb'liler aynı hareketi 10 kez yapmıştır yahu..Sırf Topal Kasımpaşa hızlıca orta sahayı geçerken 3 kez yaptı benzer hareketi.. Faul verdi durdu Aydınus... Resmen Aydınus bir bahane olsa da şunları eksik bıraksam diye bekledi durdu.. Alves'in Ademe attığı tekme sonrası alaycı biçimde başında kalk kalk yapan hakemden ,önündeki pozisyonda sesini çıkaramayan y.vşak bir yan hakemden ne beklersin ki ...

Abartmayin beyler lutfen ya antu mu burasi ? Adamin faul yaparkenki yuz ifadesine bakin bi pisman oluyo zaten o faulu yaparken refleks olarak gelisti bence.Futbol oynayan bilir bazen istemsiz boyle fauller oluyo baski altinda

Ondan önce en az 2 fenerli atılması lazım. Bu ara maçlarda küfür serbest oyunculara, taraftar edince niye ceza alıyoruz?

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk

Banka hesapları incelensin abartma filan yok takımı da şerefini de satmıştır net!! Sabaha kadar oynansa gol olmazdı o maçta ..

hareketten sonra pişmanlığı yüzüne yansımış biri için ben bilerek yaptı diyemem ancak bu hareketi emre yapsa kart görürmüydü??? yada başka bir fenerli?? asla görmezdi. bu pozisyonu hakem uyararak geçiştirebilirdi. çok kolay attı kpaşalı oyuncuyu. paşalı oyuncuda hakemin en ufak şeyde kendini ataxağını bildiği için atılacağını anladı o yüzden ne yaptım ben dedi.

Üst Alt