Kerem ve Torrent'ten Açıklama | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kerem ve Torrent'ten Açıklama

Kerem Aktürkoğlu: "Geçen hafta Fenerbahçe maçına da tam iyileşmeden çıktım, bu maç da aynı şekilde. Hocama 70 dakika oynayabilirim demiştim, son şutu çekmemem gerekiyordu. Hocam da orada 'Ayağın iyi mi' diye sordu. Yanlış anlaşıldıysa, herkesten özür dilerim. İlişkimiz çok iyi."

Domenec Torrent: "İlk yarı hayal kırıklığıydı. İlk yarıda gördüğümüz şey, kabul edilebilir değildi."

Domenec Torrent: "Kerem her maçta kendine inanılmaz yük bindiren bir oyuncu. Maç sonunda nasıl hissettiğini sordum. Her oyuncu, kendini en iyi şekilde oynuyor olarak görmek ister. Arada bir böyle şeyler oluyor, futbolun parçası. 'Sakin ol, takıma inanılmaz yardımcı oldun' dedim."

Domenec Torrent: "Bazen oyuncular arasında konuşmalar geçebiliyor ama Las Vegas'ta olan, Las Vegas'ta kalır der gibi sahada olan, sahada kalır."

Domenec Torrent: "Bu maçın çok önemli olduğunu konuştuk maç öncesinde. Sanki Fenerbahçe maçından sonra bizim için sezon bitti. Televizyonda, gazetede, basında bu tarz konuşmalar vardı. Galatasaray amblemi için kalan maçların hepsini kazanmalıyız."

Domenec Torrent: "Neden altyapı oyuncuları bugün oynamadı? Öncelikle biz Galatasaray'ız. En iyileriyle oynamamız gerekiyor. Çok basit bir cevap. Ben kesinlikle gençlere güvenirim. Yeni sezonda devam edersem, gençler A takımla çalışmaya başlayacak."

Resim

Kerem takımın en kritik oyuncusu evet kendisi de söylediği gibi fazla sorumluluk almaya başladı ama maç başından sonuna kadar klasik uzak köşe fantezi golünü çok denedi. Bunu 5 6 defa deneyip atabildigi zaman değil 1 2 deneyiste atabildiginde değerlidir. Gerisi takıma da kendine de zarardır. Hep aynı vuruş hep aynı köşe. Çalıştığı belli bu topları da fazlası zarar dediğim gibi.

GscimbomMobile

Domenec Torrent: "Şimdiye kadar çıktığımız maçlardaki en kötü performansı gösterdik ilk yarıda."

Domenec Torrent: "Bu maçın çok önemli olduğunu konuştuk maç öncesinde. Sanki Fenerbahçe maçından sonra bizim için sezon bitti. Televizyonda, gazetede, basında bu tarz konuşmalar vardı. Galatasaray amblemi için kalan maçların hepsini kazanmalıyız."

Kerem takımın en kritik oyuncusu evet kendisi de söylediği gibi fazla sorumluluk almaya başladı ama maç başından sonuna kadar klasik uzak köşe fantezi golünü çok denedi. Bunu 5 6 defa deneyip atabildigi zaman değil 1 2 deneyiste atabildiginde değerlidir. Gerisi takıma da kendine de zarardır. Hep aynı vuruş hep aynı köşe. Çalıştığı belli bu topları da fazlası zarar dediğim gibi.

GscimbomMobile

o iki asisti yapsaydı zaten scout izliyorsa notları "teklif verelim" diye yazardı.

birazcıkta takımın kalanının hakikaten maçların genelinde sönük kalmasıda "gol atmam lazım" kafasına da sokmuş olabilir aslında sezon boyu. Ama dediğine kesinlikle katılıyorum üstad.

Domenec Torrent: "Şimdiye kadar çıktığımız maçlardaki en kötü performansı gösterdik ilk yarıda."

Hocam.... sahada 1inin ne olduğu belli olmayan , diğeri devşirme ama değil mi diye bakılan , öbürüde maç oymayana 3 ADET 6 NO ile çıktın sahaya.... haliyle Kerem'e kaldı gene tüm hücum...

E bitmedi mi ? Çatır çatır mücadele mi ettik ? Oyuna etki mi ettin - kolları bağlayıp izledin ??? madem kazanmak hedefindesin - o maçtaki hali neydi takımın ? bu maçtaki oyun neydi düşmüş takıma ?

Edit :

EĞER feneve çakmış olsaydık 5inci adana ile fark 5 puandı 4üncü başakşehir ile 7 puandı...ikisiylede maçın var idi. Kalan maç sayısı 5 - bir sonraki maç banko havasında düşecek Altay olabilirdi...ama adamları ikinci yaptık o maçla. o nedenle neden bahsediyorsun hocam.

Domenec Torrent: "Neden altyapı oyuncuları bugün oynamadı? Öncelikle biz Galatasaray'ız. En iyileriyle oynamamız gerekiyor. Çok basit bir cevap. Ben kesinlikle gençlere güvenirim. Yeni sezonda devam edersem, gençler A takımla çalışmaya başlayacak."

beIN Sports, Domenec Torrent'in basın toplantısını yarıda kesti ve maçın özetini yayınlamaya başladı.

GscimbomMobile
Kaleciler oraya odaklaniyor arada ters köse yapmali.

beIN Sports, Domenec Torrent'in basın toplantısını yarıda kesti ve maçın özetini yayınlamaya başladı.
Kendisi de biliyor devam etmeyeceğini demek.

kesmesi umrumda değil - adamın dediği cümle trajikomik - başkan vaadi gibi açıklama.

Hadi len ordan ahahahahahahah

Üst Alt