KerlonMoura Forma Tasarımları | Galatasaray Champions League Kits - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

KerlonMoura Forma Tasarımları | Galatasaray Champions League Kits

Cevap: KerlonMoura Forma Tasarımları | Galatasaray Champions League Kits

Birinci formayı üret kardeşim satın alalım.Kazandığın parayı Melo transferine bağışlaman şartıyla : )

Uzun bir aradan sonra forma yaptım, Tam Parçalı'yı umarım beğenirsiniz :)

galatasaraytamparcali.png

cok standart olmus.........!!

Baska parcali formalardan pek fark yok!Hayal gucunu daha cok kulan!

:sgr: :sgr:

üzerinde resim bezeri seyler olan formalar hiç hoş deıl

Eşsiz İstanbul silüetinden faydalanarak, Şampiyonlar Ligi'nde giyilebilecek formalar tasarladım. Yaptığım şablonu birçok renk kombinasyonuyla denedim, umarım beğenirsiniz. :)

Bu kalıpta yapmamı istediğiniz renk kombinasyonu varsa lütfen söyleyin, hemen yaparım :D

galatasarayeuropeanaway.png

galatasarayeuropeanfourth.png

galatasarayeuropeansixth.png

galatasarayeuropeanfifth.png

galatasarayeuropeanthird.png

galatasarayeuropeanseventh.png

galatasarayeuropeaneighth.png

galatasarayeuropeanninth.png

Bence Gayet başarılı olmuş. Ellerine sağlık. Belki parçalıyı boyuna kadar uzatabilirsen daha bir farklı olabilir. İstanbul fonunun bir kısmı sarı bir kısmı kırmızı olabilir. Aynı zamanda İstanbul' u sahiplenerek diğer rakiplere de kapak atmış olabilirsin.

Bence bunlar formadan çok tişört olmaya çok uygun olabilir. Formada çok detay olmasına karşıyım.

Tasarımın çok güzel kardeşim, hakkını vermek lazım ama şu konuyu da eleştirmek istiyorum.

İstanbul siluetine karşıyım. Bursa,Trabzon tarzı takımlar şehir takımları onlarda bu tarz tasarım olabilir ama Galatasaray tüm Türkiye'ye mal olmuş bir camia. CL'de İstanbul'u temsil eden takım değil Galatasaray Türkiye'yi temsil eden takım.

Kalkıp İzmir'li, Ankara'lı, Bursa'lı Galatasaraylılar için İstanbul siluetli forma bir parçalı gibi, ya da herhangi bir forma gibi benimsenmez. O arma oldukça o forma giyilir, ama mesela formanın degisik yerlerine farklı tasarımlarla Türkiye'yi temsil eden bir forma tasarlarsan bence daha fazla benimsenebilir :yenieek:

Renkdaş emeğine sağlık. Beğenmeyenler elbet olacak. herkesi memnun etseydiler firmalar ürün çıkaramaz. İstanbul silüeti da çok yaratıcı olmuş. Formalarda ki tek derdim gerçek renklerimiz ve iç saha mutlaka parçalı olması. Deplasman formasında bu tarzlar denenebilir. Bu taraftar mor ve turuncu gördü İstanbul'mu batacak.Tabi buradaki https://www.galatasarayformalari.com/tamparcali/index.htmtam parçalı vurgusunu sahip çıkarak tasarım yapmanı isterim ki yönetim de sahip çıksın.

Üst Alt