Kesin Dönüş - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kesin Dönüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kesin Dönüş

Kaldir oglum elini kaldir. Lincoln demek süper keyf veren futbol demek, 3 puanla dolu maclar demek )))))))

total futbol isi nolcak o zaman

lincoln defansa yardima gelmeyen bir oyuncu sadece top ayagindayken oynayan bir adam

bizim sistemde is yapmaz

ve bunca seyden sonra zaten takimimizda görmek istemiyorum onu

Benim son olarak sizlere göstermek istediğim fotoğraf şudur arkadaşlar; orta sahada tek ön liberoya dönüp önlerinde Arda ve Elano yu düşünü onları hemen önünde de Lincoln ü, bu üçlünün yapabileceği pas alişverişini düşünün ve onların önündeki forvet hattında Kewell ve A Keitayı hayal edenin , bu sezon Lincolnün yerinde oynayanlar, Barış , Ayhan , Mustafa Sarp olmuştur aradaki farkı sizin değerlendirmenize bırakıyorum , Forvetde ise bir yerine iki driblingli, becerikli ve zeki futbolcu olacaktır.

O Formanın kutasalllığı hiç bir futbolcunun şahsi kaprisleriyle değer kaybedecek kadar esnek değildir.

millet ne yapmaya çalışıyor bizim insanımız ne anlıyor.sadece adı batsın lincoln müdür ne cacıktık onun için kurduğu sistemi ve harcadığın emeği hiç edecek kadar garip bir milletiz.Benmi garibim milletmi garip bu konuyu anlayamadım.

LİNCOLN ADAM DEĞİLDİR

LİNCOLN GALATASARAY SK FORMASINI GİYEMEZ

ADNAN POLAT TÜKÜRDÜĞÜNÜ YALAMAZ

YÖNETİCİLERİN GÖREVİ KİŞİLİKSİZ İNSANLARA KİŞİLİK KAZANDIRMAK DEĞİLDİR

yahu çok sinirlendim ...töbe töbeee

Haydi Lincoln haydi Lincoln haydiii, Tam zamani tam zamani simdiii.

Lincoln buraya, lincoln buraya, lincoln buraya, lincoln burayaa.:bid:

Haydi Lincoln haydi Lincoln haydiii, Tam zamani tam zamani simdiii.

Lincoln buraya, lincoln buraya, lincoln buraya, lincoln burayaa.:bid:

O zaman lincoln GALATASARAY spor kulübünden daha büyük .. lincoln ile ilgili yazdıklarından bu sonucu çıkartıyorum..

Düşünsene Kulüp oyuncuyu kovmuş disiplinsiz davranışlarından dolayı ... Sonra aaaa lincoln vardı bizim oyuncumuz hadi affedip geri çağıralım..

Benim miğdem almaz bu olayı..

Yok ya))) saka yapiyorum.

Lincolnun futbolunu cok begenirdim. Adam gibi oynadigi zaman cok keyf verirdi ama artik dönsün mü diye sorsalar kesinlikle hayir derim.

Yuzumuzu gulduren bir haber oldugu kesin. Sonunda futbol reisi geri donerse, kendimi alllagh diye bagirip koltuktan asagi atar yuvarlanirim.

Sevgiler,

Hayri Menguc

İnşallah doğrudur Gökhan'la, Halil'le bilmem neyle bir transfer sezonu görmekten bin kat iyidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt