kevin de bruyne | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bebek yüzlü büyük topcu

eski büyük futbolcularin havasini görüyorum kendisinde, bi pavel nedved, dennis bergkamp gibi. kendine has, güzel bir oyun stili olan belcikali

işkembe ürünü yorum yapanlar aslında Peple alakalı olan herşeyi öve öve bitiremeyenler bence. Pep'ın cinsel organını elleyecek cinsten.

De Bruynenin maç esnasında harika olduğu zamanlar var, ama tembellik yapıp hiç birşey yapmadığı zamanlarda var.

Mesela turnuvada City'de gösterdiği performansı pek gösteremedi.

Büyük yetenek o kesin.

Şükrü'nün bu yaptığı ile bir ilki gerçekleştirip, artık kendi küçük beyni ile bu yaptığı saygısız tavırları cezalandırıyorum. Herhalde 20. defa falan oldu bu.

Bundan sonra da herkese düzgün konuşacağım, geçmişteki gibi bana laf etti diye hoş gördüğüm adamları da hoş görmeyeceğim. İşin sonunda kim zararlı çıkacak göreceğiz hep beraber.

Zaten faydası olmayan adamlar ayıklanmış olur.

Şükrü yine mi ceza yemiş?
Konunun özünde haklı bencede ama yani. De bruyne çok istikrarsız oynuyor yani. Ama bir çok üyenin dediği gibi 1-2 futbolcu hariç kim her maç üstün performans sergileye biliyor ki. Yinede baya gece ile gündüz farkı oluyor de bruyne daki performans farkı yani.

Şükrü yine mi ceza yemiş?
Konunun özünde haklı bencede ama yani. De bruyne çok istikrarsız oynuyor yani. Ama bir çok üyenin dediği gibi 1-2 futbolcu hariç kim her maç üstün performans sergileye biliyor ki. Yinede baya gece ile gündüz farkı oluyor de bruyne daki performans farkı yani.
Çok inişli çıkışlı deyip maç bazında kasıt yapıp, bu analizi yapabilmek için her maçı izlemesi gerektiği söylenince de maç içinde inişli çıkışlı demesi zaten salladığını göstermiş oldu.

Mesele sallamak ya da yorumlamak değil zaten. Kendi çapında herkese karşı şu laf sokma çabalarına girmesi her zaman.

Çok inişli çıkışlı deyip maç bazında kasıt yapıp, bu analizi yapabilmek için her maçı izlemesi gerektiği söylenince de maç içinde inişli çıkışlı demesi zaten salladığını göstermiş oldu.

Mesele sallamak ya da yorumlamak değil zaten. Kendi çapında herkese karşı şu laf sokma çabalarına girmesi her zaman.
Eleştiriye gelemiyor şükrü kardeşimiz demek ki. Düşüp kalka kalka öğrenir bunuda gerek duyarsa tabiki.

Üst Alt