# Kevin Kuranyi - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kevin Kuranyi

Cevap: # Kevin Kuranyi

Kuranyi - Baros çift forvet tek önlibero Mehmet Topal ve defansa takviyeyle kapatılabilir transfer sezonu.Eğerki Lincoln giderse tabiki de bir ortasaha takviyesi daha..

hayretler icinde kaliyorum, bu Kuranyi ne yapti da bu kadar deger goruyor? hic begenmedigim bir oyuncu, UZAK dursun

Ben gerçekten espiri yapmadım.Şunu demek istedim.Ernst gibi bir adam yanına da 2 önlibero koyarız.Sonra öne Kewell,Arda,Baros,yeni gelecek forvet.Kimi oynatırsan oynat.

Kendi taraftarının bile sevmediği,milli takımdan atılan bu kazmaya kaldıysak vay halimize.Nonda bile daha iyidir Kuranyi'den.:eek:

Kuranyi futbolcu değil. Öyle olsa Milli Takımında banko oynardı. Kaldı ki, kazma dediğimiz cinsten... Bize topu havaya dikecek, tribünlere gönderecek direklere nişanlayacak topçuya ihtiyacımız yok. Bu benim düşüncemdir tabi.

Nonda 5 maç üstüste oynasa görürüz Nonda'yı.

Nonda'nın futbol zekasını ve tekniğine hiç bi'şey demedim dememde ama savunulacak bi' tarafı yok.İnanılmaz derecede ruhsuz oynuyor.Maç bitsede gitsem havasında takımda durmasının ne bize ne de kendisine bi' faydası olmaz.Kevin Kuranyi'ye gelince,tanker gibi adam maçın belli başlı kısımlarında ayağına denk gelecekte vuracak böyle yapıda oyuncuya ihtiyacımız yok.

Kuranyi geliyor diyollaa :D

Her transfer döneminde Fenerbahçe ile Galatasaray'ın gündemine gelen yıldız futbolcu Kuranyi, bir kez daha devlerin hedefinde.

Schalke'de bu sezon 8 kez ağları havalandırmasına rağmen satış listesinde olan Kevin Kuranyi hakkında Almanya'dan ciddi iddialar geliyor. Yıllardır adı sürekli Fenerbahçe ve Galatasaray ile anılan yıldız futbolcunun ara transferde İstanbul'un yolunu tutabileceği konuşuluyor.

Devlerin golcü arayışında olması, 28 yaşındaki Brezilya asıllı Alman futbolcunun da Schalke'den ayrılma isteğini sık sık tekrarlaması bu iddiaları güçlendiriyor. Fenerbahçe'de teknik patron Daum'un Kuranyi ismini yönetime bildirdiği, Galatasaray'da ise yönetimin Rijkaard'a öneride bulunduğu, Hollandalı hocanın da Kuranyi'ye sıcak baktığı öğrenildi.

Rekabette Kuranyi savaşı - Mynet Spor

Üst Alt