killa hakan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
doğrudur..

Cartel den evvel 36boys mevcut du
80in sonları başladı...

Cartel 90larin ortasında başladı.
36boys daha çok "Gangster" tarzı idi, Cartel ile kiyaslanir isen

Killa hakan malesef çok büyük popülarite kazanamadı, Mainstream kanallarında.
arifcim danimarkadaki turkler adam gibi adamdir alamanyadakiler killa hakan gibidir diyebilirmiyiz

Rahmicim Danish kızları nasıldır? Türkleri severler mi? Daniş manitan var mı?
Seksde iyilerdir ama turkler kadar catlak degiller yav benim anladigim kadar ile.
Turkleri bazilari seviyo bi kac danish kizla beraber oldum genelde yabanci seviyorlardi (mesela en son beraber oldugum danish kiz ''refugees welcome tarzinda birisydi'' ama bazilari yabanci oldugun icin bile sans vermiyor. kisiden kisiye degisiyor.
Nope yok.

Seksde iyilerdir ama turkler kadar catlak degiller yav benim anladigim kadar ile.
Turkleri bazilari seviyo bi kac danish kizla beraber oldum genelde yabanci seviyorlardi (mesela en son beraber oldugum danish kiz ''refugees welcome tarzinda birisydi'' ama bazilari yabanci oldugun icin bile sans vermiyor. kisiden kisiye degisiyor.
Nope yok.
Vay yatak oda da refugee - yardım eden Danimarka mermiru fantazisi mı yapıyorsunuz Lan

"Sonuçta herkes anasının kuzusu baba en sonunda herkes yanından gider o anasının anan senin işte ananın kuzusunun sen hep anan senin olacak yani hep anan en son sen anan yani."

en sevdiğim şarkısından 1 kesit.

Üst Alt