Kim Daha İyi İnsan ? Cristiano Ronaldo mu Messi mi ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kim Daha İyi İnsan ? Cristiano Ronaldo mu Messi mi ?

Kim Daha İyi İnsan ?

• Kullanılan toplam oy
    54
@Barış Savaş Bu yazıyı gören Barış reisin tepkisi temsili reis yav :D
Fb1w16BXwAIPQ2-

Barış biraz daha dombili sanırım. : D

Anket çok iyi gidiyor.

Ronaldo hem dünyada hemde ahirette tokatlıyor messiyi.

İsrailli oyuncu Ronaldo’dan forma istiyor. Ronaldo ise katiller ile forma değişmem diyor.

Yahudi lobisine karşı bir adam ve bu lobiden ekmek yiyen bir insan.

Arkadaşlar lütfen verdiğiniz oyları değiştirip, din kardeşimiz Ronaldo’yu seçin.

Mesele futbolsa bu oyunda Messi'den daha iyisi yok. Messi adeta bir avatar, komple bir futbolcu, her şeyin uzmanı. Dribling, çalım, pas, yaratıcılık, bitiricilik, top tutma, hızlı oynama, oyun kurma... adamda her şey var. Tartışmasız GOAT.

Ben Messi derdim de elemanın arkasında nasıl bir lobi varsa onu ittirmek için her şeyi yapıyorlar. Geçen sene Lewa’nın hakkı olan ödülü buna verdiklerinden beri ayarım. Hele dünya kupasında Arjantin’i sırf messi var diye nasıl ittiriyorlar görüyorsunuz.

O yüzden Ronaldo diyorum. Masadan coca cola şişelerini kaldırıp onun yerine su için diyebilecek kadar cesur bir insan.

Ronaldo çalışkan yazılmışta sanki Messi çalışkan değil, Messi çalışkan olmasa bu seviyelerde olmaz. Ronaldo yardımsever denilmiş Messi'de yardımsever Unicef yardım elçisi ve bir çok bağışta ta bulundu çeşitli derneklere. Aynı zamanda sadık bir adam ve hakkında Ronaldo gibi tecavüz iddiaları falanda çıkmadı.

Üst Alt