# Kim Källström - Sayfa 108 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kim Källström

Cevap: Rota yeniden Kallström

bence tamamen sallamasyon haber. Kalström bize gelmek istemiyor sanırım. aynı şeyleri tekrar yazmayalım buraya.

F.Terim 2 orta saha demiş bence kallström ve volkan şen alınacak..

ama bence çok sağlam bir defansif orta saha alınıp...

........................transfer

........selçuk.......................kallström.........

orta sahası kurulsa daha iyi olur kanımca..

Kallström'den iyisini alamayız. Selçuk-Kallström harika olur. Fatih Terim'in inadı nedir ben anlamadım. Elimizde sadece Kallström kaldı. Cambiasso-Muntari'de gelmiyor. Parayı verin alın şu adamı. 20 gün sonra lig başlıyor daha Muslera bile garanti değil.

Ünal başkanın forvet ve orta saha ile transfer tamamlanır tarzı sözünü hiç ciddiye almadım. Zaten her yöneticiden farklı bir ses çıkıyor. Bu başkan olsa ne değişir ki ? Fatih Terim kamp günlüğünde çok daha fazla transfere ihtiyaç olduğunu ve istediğini söyledi. Hoca isterse alacaklardır. Bu yüzden artık yönetim transfer hakkında konuşmasın, iyice göze batıyorlar.

Kallström'den daha iyi daha yararlı oyuncular kimlerdir ? Cambiasso, Lucho González. Bunları alamayacaklarsa hiç başka oyuncu aramasınlar. Kallström gayet yararlı olur. Orta sahaya 2 yabancı düşünülüyorsa birşey diyemeyiz. :)

Ben artık kendisinin hiçbir sözünü ciddiye almıyorum.

Kallström'den iyisini alamayız. Selçuk-Kallström harika olur. Fatih Terim'in inadı nedir ben anlamadım. Elimizde sadece Kallström kaldı. Cambiasso-Muntari'de gelmiyor. Parayı verin alın şu adamı. 20 gün sonra lig başlıyor daha Muslera bile garanti değil.

Ne inadı ya! Para yok para! Gazeteler yalan haber yazıyor. Para olmadığı için alamıyoruz.

Galatasaray bugün Lyon'un orta sahasını almak istemeyecek kadar lükse sahip bir kulüp mü?

Para yok. Ünal Aysal geldiğinde kendi birşeyler yapabileceğini ima etti. O da yok.

Bu sene bu lige böyle başlarız. Ya da taraftara sus payı gereksiz bir adam transfer edilir ve olay kapanır.

Ne inadı ya! Para yok para! Gazeteler yalan haber yazıyor. Para olmadığı için alamıyoruz.

Galatasaray bugün Lyon'un orta sahasını almak istemeyecek kadar lükse sahip bir kulüp mü?

Para yok. Ünal Aysal geldiğinde kendi birşeyler yapabileceğini ima etti. O da yok.

Bu sene bu lige böyle başlarız. Ya da taraftara sus payı gereksiz bir adam transfer edilir ve olay kapanır.

Vallaha Ntvspor muhabiri(şimdi müdür oldu sanırım) Haluk Yürekli,Madrid seferine çıktığımız zaman bankadan 30 milyon Euroluk kredi çektiğimizi söylemişti.O parayı da transfere harcayacağımızı ima etmişti.Ben asla para yok sözünü falan kabul etmiyorum.Kaynak yaratacaklar gerekirse 50 milyon Euro harcayıp adam gibi bir kadro kuracaklar kardeşim.Kurmazlarsa stadyumu full doldurmayı da unutsunlar,şampiyonluğu da unutsunlar,doğal olarak büyük gelirler elde etmeyi de unutsunlar.

Galatasaray üç milyon Euro'luk ikinci teklif !

En fin de contrat en juin 2012, le milieu défensif suédois de Lyon Kim Källström va faire l’objet d’une deuxième offre de trois millions d’euros de la part de Galatasaray.

Galatasaray insiste pour Kim Källström. Après une première offre de deux millions d’euros refusée par les dirigeants de l’Olympique Lyonnais, le club turc va prochainement transmettre une offre de trois millions d’euros. Entre temps, le nouveau club de Johan Elmander a abandonné les pistes menant aux milieux défensifs Sulley Muntari (Inter Milan, 26 ans) et Esteban Cambiasso (Inter Milan, 30 ans), jugés trop chers.

En fin de contrat en juin 2012, Kim Källström, qui s’est déjà entendu avec les dirigeants stambouliotes sur un bail de quatre saisons, n’est cependant pas encore en Turquie. En effet, les dirigeants lyonnais réclament cinq millions d’euros. La confiance est cependant de mise du côté de Galatasaray.

Galatasaray : Källström toujours désiré - Monde - Transferts foot avec Mercato 365 : actualités, scoops et rumeurs en direct

Cevap: Galatasaray üç milyon Euro'luk ikinci teklif !

Bu adamın gelmesini bir tek ben mi istiyorum ya ?

Çok istikrarlı , temiz oynayan bir oyuncu , bence yararlı olabilecek bi adam.

Cevap: Galatasaray üç milyon Euro'luk ikinci teklif !

Haberde 3m önermişiz Lyon 5m istiyor diyor.5m isteselerdi anında çıkarıp vermiştik.Yalan haber.

Üst Alt