Kim Kallström: ''Galatasaray ile görüşmüştüm, Galatasaray'da oynamak isterim'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kim Kallström: ''Galatasaray ile görüşmüştüm, Galatasaray'da oynamak isterim''

kallstrom-45745.jpg

“Galatasaray’da oynamak isterim.”

İsveçli yıldız Kim Kallström, Galatasaray'a gelmeyi istediğini ifade ederek sarı-kırmızılı takıma övgüler yağdırdı.

İsveçli futbolcu Kim Kallström, Galatasaray’dan resmi bir teklif almadığını ancak sarı-kırmızılı yönetimle bir konuşma yaptığını açıkladı.

Galatasaray’a yeşil ışık!

Fanatik’te yer alan habere göre, 33 yaşındaki İsveçli orta saha oyuncusu, “Galatasaray’dan resmi teklif almadım ama konuşmamız oldu. Galatasaray’a gelmeyi çok isterim. Muhteşem bir kulüp olduğunu biliyorum. Orada birçok arkadaşım oynadı” dedi.

Türk Milli Takımı’nı da yorumlayan tecrübeli futbolcu, “Ofansif özellikleri defansif özelliklerinden daha iyi bir takım. Başında çok tecrübeli bir teknik direktör var ve uyumlu görünüyorlar. Türkiye güçlü bir takım” ifadesini kullandı.

AMK Spor

Moderatör tarafında düzenlendi:
la ben bunu 40 yaşında felan sanıyordum antalya arenada ki milli maçta korner kullanmaya geldi formanın arkasını görünce şaşırdım daha nasıl oynuyo diye :D

Gelsin bedavaya gelecekse. 2 sene rahat oynar ligimizde. Hemde aslanlar gibi fark yaratır. Oyuncu iyi ise yaşı önemli değil .
Para yok zaten genç kaliteli olanları ala bilelim

Eminim Selçuktan iyidir ama bizim yönetim kendisine 4 yıllık sözleşme + 3 m euro maaş önereceği için gelmesini istemem.

Üst Alt