Kim Milyoner Olmak İster Programında Öksürerek Hile Yapanlar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kim Milyoner Olmak İster Programında Öksürerek Hile Yapanlar

Was Charles Ingram INNOCENT? New book reveals unseen evidence | Daily Mail Online

Şu da ilginçmiş. Bütün programı izlemek lazım tabi de burda yazılanlar doğruysa işin içinde başka bi iş olabilir...

The programme tapes remained with the show's makers, and were not handed to police until nearly a year after the original recording. So it was employees of the production company who edited the tapes and prepared them for the case.
No one is suggesting that the tapes were deliberately doctored. The point is that tapes were put together by sound editors who were specifically listening for coughs that fitted a predetermined scenario.
The coughs heard after correct answers were highlighted and enhanced; coughs that occurred at random moments would naturally be ignored as playing no part in the case. Coughs that came after wrong answers would be deemed insignificant, and were unenhanced.

ateist değilseniz yaradan muhabbetinizi artirsin ersin ve talha
diger 18bin kisi sizlerin bu keyifli sohbetinden onore olacaktır bunu bilin

Was Charles Ingram INNOCENT? New book reveals unseen evidence | Daily Mail Online

Şu da ilginçmiş. Bütün programı izlemek lazım tabi de burda yazılanlar doğruysa işin içinde başka bi iş olabilir...

Videoyu izle derim. Bence kesin hile var. Karisinin kamera onunde yapmacik oksurukleri var. Ustelik orada olan onlarca gorgu tanigi yani diger yarismacilar bile ortada donen duzembazliga inanamamislar. Yarişan koca tam bir şıkka cevap verecekken icgudusuyle(!) cevabi degistiriyor. Tam bi komedi

Videoyu izle derim. Bence kesin hile var. Karisinin kamera onunde yapmacik oksurukleri var. Ustelik orada olan onlarca gorgu tanigi yani diger yarismacilar bile ortada donen duzembazliga inanamamislar. Yarişan koca tam bir şıkka cevap verecekken icgudusuyle(!) cevabi degistiriyor. Tam bi komedi
Evt şu Berlin-Paris olayı ilginç aslında (seyretmedim, okudum) ama ilk koyduğun kısa videoda çok da önemli bi kanıt yok gibi geldi. Full izleyince daha belli olur muhtemelen ama izlemem. :D

Yine de yazıda bahsedilen maddeler de ilginçmiş yalnız. Full videoyu biraz da bu yüzden izlemek istemiyorum, adamın suçsuz olduğuna inanmak güzel. :asd2:

Üst Alt