Kınama Başlığı (Ahmet Kolkoparan Hk.) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kınama Başlığı (Ahmet Kolkoparan Hk.)

Unutmadan bundan evvelki başkanlarıda öldü badem gözlü oldu ama gazteci dövdüren mafyatik normal bir ülkede sporun uzaktan yakından alakası olmaması gereken biriydi !

Klüp başkanı olacak "adamın" seviyesi bu işte ,
Bursa kendini sorgulasın bu tip mafyatik kafalı alt düzey "adamlar" neden başkanları diye !

Hayır garibime giden adama söylediğim sadece utanmaz. Gerisi zaten doğru şeyler.
Telefonu mu alıp ne yapacaksın. Eğer adam gibi konuşacak birisi olsan zaten oraya bu sözleri yazmazsın.
Aslında uğraşmazdım kapatır goygoyunu yapardım ama hayır öyle yapmayacağım.
Yarın adliyeye gidiyorum kesinlikle.

power of gscimbom :)

Ahmet hocam "utanmaz adam" diyerek malumu ilan etmiş.. utanmaz adam da o ifadeyi ne kadar hakettiğini açıkça ifşa etmiş.. kulüp başkanının tarzına bak..

Seviyesiz herif. Keske havuz saçmaligi bozulsada bunlar acindan ölse. Tr gibi ülkeye 7-8 takimli lig yeter zaten.
Konu dışı ama haklısın ,
7-8 değil 12 takımlı gerçek bir süper lig olsa keşke ,
sezonda takımların birbiriyle 3 maç yapacağı , biri evinde diğeri deplasmanda bir diğeride tarafsız sahada %50-%50 seyirci ile olmak üzere toplam 36 haftalık bir lig , bence bugünkünden çok daha kaliteli ve düzeyi yüksek olacaktır .

Üst Alt