Kıran Getireceği Oyuncu Listesini Açıkladı - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kıran Getireceği Oyuncu Listesini Açıkladı

Cevap: Kıran Getireceği Oyuncu Listesini Açıkladı

Manolev:lol::lol::lol::lol::lol:

Sabri'ye orta yapamiyor diyen Manolev'i oldurur. Hayatimda bukadar LESH bir bek gormedim. Ileri cikip, her atagin icine edebilen bir bek. Kendi hocasi Fred Rutten bile bu konuda onu elestirmisti.

Unlu Hollandali bir futbol yorumcusunun Manolev ile ilgili gorusleri. Adamin ne demek istedigini anlamak icin Hollanda'ca bilmenize gerek bile yok :lol:

[video=youtube;TH_Pg6fqtvk]https://www.youtube.com/watch?v=TH_Pg6fqtvk[/video]

[video=youtube;vsYNj-jVgpw]https://www.youtube.com/watch?v=vsYNj-jVgpw[/video]

hollanda kaldigin için daha iyi bilirdirsin renktas manolevi, ama admin 5-6 maçini izledim çok basarili buldum

o yorumcu bizim hincal gibi ise ciddiye almanin pek anlami yok, ahmet çakar shaq adami diyebiliyor, yorumculara dikkat edersek futboldan uzaklasiriz

hollanda kaldigin için daha iyi bilirdirsin renktas manolevi, ama admin 5-6 maçini izledim çok basarili buldum

o yorumcu bizim hincal gibi ise ciddiye almanin pek anlami yok, ahmet çakar shaq adami diyebiliyor, yorumculara dikkat edersek futboldan uzaklasiriz

Yorumcunun tepkisi cok komik, ama tepkiye degil video'da Manolev'in yaptiklarina bak. Hele ikinci video'da.

Yok kardes, Manolev gercekten berbat bir bek. Manolev resmen Serkan'i aratir.

Ünal Aysal bomba yabancı transferler peşinde ve en azından lokal olarak ismi olan yerlilere para saçmaya hazır.

Turgay Kıran ise genç ve gelecek vaat ettiğine inandığı yerli ve yabancıların peşinde.

Her ikisi strateji tutabilir, eğer doğru isimleri getirirseniz. Ancak her iki strateji doğrultusunda belirlenen hedefler gördüğümüz kadarıyla yanlış. Yapılacak iş bu 2 stratejiyi doğru oranlarla tek bir kasede eritmek ve daha kaliteli malzeme kullanmak.

Prof Dr Mehmet Helvaci'nin futbol akli sen misin kardis

Serdar Gürler'de iyi isim belki suan direk 11 icin yeterli olmayabilir. Ama 1-2 sene icinde cok cok iyi olucagına eminim. Diger yabancı isimler avrupa'nın vasat isimleri. Rennes'de oynayan topcu icin bir fikrim yok. Gameiro Türkiye standardları üzerinde bir isim

Seçileceğini düşünmediğim için çok önemsemedim ama, gerçekten bir Galatasaray'lı ise seçimden sonra Ünal Aysal'a bu konuda yardımcı olur.

Üst Alt