Kırmızı Koltukta Sami Toprak! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kırmızı Koltukta Sami Toprak!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kırmızı Koltukta Sami Toprak!

Büyük geçmişler olsun arkadaşım.Ne yazsam yaşadıkların karşısında az kalır biliyorum tekrardan büyük geçmiş olsun.Evet Allah istemişki sende o çetin durumlardan sıyrılıp yine hayata tutunabilmişsin.Sonuçda imtihan dünyası.Allah yar ve yardımcın olsun çocuğunuda analı babalı büyütsün.

Sağolasın Metin.

Amin...

Gündemi delelim madem Sami :)

Nasıl Galatasaraylı oldun ? İlk izlediğin maçı hatırlıyor musun ?

Gündemi delelim madem Sami :)

Nasıl Galatasaraylı oldun ? İlk izlediğin maçı hatırlıyor musun ?

Kendimi bildim bileli şükürkü Allah a Galatasaraylıyım.Tüm sülalem 1-2 kişi dışında Galatasaraylıdır.Onları Galatasaraylı yapan maç Xamax maçıymış.Bende bu ortamdan etkilenmiş olmalıyımki Galatasaraylı olmuşum.

Hatırımda kalan en eski maç Manu ile Old Trafford daki 3-3 lük maç.Konvoy yaptığımızı ,her yerin sarıkırmızı olduğunu hatırlıyorum.O yaşta hüngür hüngür ağladığımı bilirim.Diğer takımların esamesi bile okunmazdı.Hatta diğer takımları tutanlara acayip bir gözle aptalmı bunlar der gibi bakardım :)

Kardeşim 1989 doğumluydu ve isminin konması hakkındaki tartışmaya balıklama dalıp adı Prekazi olsun dediğimi ve milletin bana gülmesini hiç unutmam.Sonra babam ne Prekazisi oğlum adı Uğur Tütünekerden dolayı Uğur olsun dedi.Ailecek fanatik Galatasaraylıyız.Çocuğum olduğunda erkek olsaydı adını Arda koyacaktım ama kız oldu :)

Giydiğim ilk forma ise pazarda satılan ucuz bez den yapılan Prekazi formasıydı.

Galatasaraylı doğdum diyebiliriz :)

Sana "seni seviyorum" dediğim kadar, Anneme "peki anneciğim" deseydim; Hazırdı cennetteki yerim...

Bu nasıl bir sözdür...:)

Ne anlatır...

Neye götürür...

Mesafeler aradaki güzelliği götürür derler...

Sence bu söz geçersiz değil midir...?

Güzellik için yakına ihtiyaç mı vardır...?

Sami'cim...:)

Adnan Sezgin'le cok iyi kanka oldugunuz söyleniyor. Hatta yatan transferlerin hepsi senin sucunmus. Bu dogru mu ?? :asd:

Sana "seni seviyorum" dediğim kadar, Anneme "peki anneciğim" deseydim; Hazırdı cennetteki yerim...

Bu nasıl bir sözdür...:)

Ne anlatır...

Neye götürür...

Mesafeler aradaki güzelliği götürür derler...

Sence bu söz geçersiz değil midir...?

Güzellik için yakına ihtiyaç mı vardır...?

Sami'cim...:)

Cennet Annelerin ayakları altındadır.

Her sevginin bir sonu vardır ama Annenin evladına olan sevgisi asla bitmez,Annenin dediklerini yapmak bile hayırlıdır.

Söz nereye gider;

Sevgilerin en büyüğünü hakeden Anneme bile sana gösterdiğim ilgi alakayı göstermedim,değerini bil kız :)

------------

Mesafeler aradaki güzelliği götürürmü? Bence götürmez.Yakınada ihtiyaç yoktur.

Saygılar Reis.Soruların çok kazık. :D

Sami abi,evlilik nasıl birşey ne diyorsun bu konu hakkında ?

Evlilik zor zanaat tır.Temelinde, sağlam bir sevgi,saygı ve anlayış olmalı.İnsanların kendisini bile idare etmekte zorlandığı bir zamanda büyük bir sorumluluğun altına giriyorsun.

Evlilik benim için güzel bir şey.Çocukta olunca ayrı bir tadı oluyor.

Tartışma sırasında kendinizi eşinizin yerine koyup öyle düşünmenizde fayda var.

Gezmek istediğin yerler var mıdır abi ?

Karadeniz ( özellikle Rize ve Artvin )

İstanbul

Ben aslında kalabalık ve gürültülü yerleri hiç sevmem.İstanbulu hiç görmediğim zamanlar ,ben bu şehire gitsem yaşayamam derdim.Ama ilk defa gördüğümde İstanbulu, beni hiç bir şey bu kadar etkilememişti,tamam dedim işte burası .Gürültüyü kalabalığı sevmeyen ben İstanbul a vuruldum bir anda.

Bir dahada görmek nasip olmadı.Ama orada yaşamayı çok isterim.

İlk başta Sami Dayı diye kayıt oldun diye hatırlıyorum. (Yanlısım varsa özür)

1.si neden bunu seçtin ?

2.si dayı mısın ?

:D

İlk başta Sami Dayı diye kayıt oldun diye hatırlıyorum. (Yanlısım varsa özür)

1.si neden bunu seçtin ?

2.si dayı mısın ?

:D

Bulunduğum ilçede bir çok kişi bana Sami Dayı diye hitap eder.Benden büyük olanda ,küçük olanda bu şekilde hitap eder.

Sami abi veya Sami diyen çok az.Genelde Sami Dayı derler.Bende bu durumdan memnunum.Bu nickle foruma üye olmayı düşünmüştüm.Çoğu kimsede soyismimin Dayı olduğunu zannetmişti.Yanlış hatırlamıyorsam eğer ,Onur İnce gerçek olmadığının farkına varmıştı ve soyismimin ne olduğunu sordu, bende Toprak deyince değiştirdiler.

İşte buldum pm yi.

Onur İnce - 12.07.10 18:08 - permalink Arasındaki Sohbeti Göster İhbar Et

Daha önce konuştuğumuz gibi isminiz sami toprak olarak düzenlenicek

Foruma sami toprak şeklinde giriş yaparsınız

Dayı değilim ama bu hitaptan hoşlanıyorum.

Hatta çevremdeki bazı kişiler bile soyismimin ne olduğunu sonradan öğrenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt