Kırmızı Koltukta Şebnem Başaran !


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
pat07.jpgSorulacak Sorular Nelerdir ?Tamamen soru soracak kişilere bağlıdır.Tüm forum size istediğini sorabilir.Tabii ki forum kuralları ve saygı çerçevesinde. Konuk kişi her soruya cevap vermek zorunda değildir.Değerli üyemiz ve forumun en küçük blogger'ı Şebnem Başaran'a bu konu altından sorularınızı gönderebilirsiniz.Söz sizde, iyi eğlenceler...GSCimbom Medya KuruluNot: Kanepeye ancak sığarım dedi, o yüzden kanepe çektik buna.:p
 
Cevap: Kırmızı Koltukta Şebnem Başaran !Baroş hayranlığınız önceden varmıydı ? Yoksa Galaya geldikten sonra mı hayran oldunuz ?
 
Cevap: Kırmızı Koltukta Şebnem Başaran !Bir bayan olarak futbola ve Galatasaray'a olan sevginizin kaynağı nedir? Kimden ya da neden ilham aldınız? Teşekkürler.
 
Cevap: Kırmızı Koltukta Şebnem Başaran !Bir bayan olarak futbola ve Galatasaray'a olan sevginizin kaynağı nedir? Kimden ya da neden ilham aldınız? Teşekkürler.Babam. :D Babam Galatasaraylı yaptı beni. İyi ki de yapmış. Eskiden bu kadar fanatik değildim ( 2 sene öncesi. ) O 2 sene içinde ne olduysa o arada oldu , belki Baros geldi diyedir :p .
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt