Kitap Okuma Hedefleri | Kitap Tavsiyeleri - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben bir kaç kere denedim. Özendim arkadaşlarımdan. Fakat acayip sıkıyor beni. Okurken sıkılan ben biri bana o kitabı okursa saatlerce dinlerim.

Hayatta en çok imrendiğim olay kitap okunması.

27 yaşındayım, bu zamana kadar bir çok kitaba başladım ama sadece 25 yaşında askerde Albert Camus’un Yabancı adlı romanını bitirebildim.

Baya da kitabım var, özeniyorum okurum diye ama sonra sonunu getirip bitiremiyorum maalesef.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
4,5 yıl önce bu postu atmışım konuya.

Geçen bu 4,5 yılda bir çok kitap aldım. Ama hiçbirine başlamadım maalesef :(

Son yıllarda yeni yıl hedefi olarak genelde kendime zayıflama ve sağlıklı beslenme hedefleri koyup bunlara bir yerden sonra ulaşamazdım.

Bu sene için ise başka bir şey denemek ve kendimi geliştirmek için kitap okuma alışkanlığını geliştirme hedefi koydum kendime. Ocak ayı boyunca kitap araştırması yapıp, Şubat'tan itibaren başlangıç için ayda minimum 1 kitap okuma hedefini gerçekleştirmek istiyorum.

Direkt roman falan olmamalı, başta daha çok kişisel gelişim, genel kültür vs gibi konuları barındıran kitaplar düşünüyorum. En başta ise en azından okuma alışkanlığını daha basit elde edebilmek adına en büyük ilgi alanım olan futbol'dan başlamak istiyorum yaklaşık ilk 2-3 kitapta. Sonra bahsettiğim kişisel gelişim, genel kültür gibi dallara geçmeyi hedefliyorum.
Zamanlama konusunda biraz sıkıntı yaşadım.

1 Şubat değil de Şubat sonuna doğru başlamıştım, şimdi de Mart sonuna doğru ilk kitabı bitirmek üzereyim. Böyle devam edeceğim artık.

Üst Alt