kıvanç tatlıtuğ | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kıvanç tatlıtuğ

Türk dizilerinde ve filmlerinde oynayan Adanalı yakışıklı oyuncu.
5fd5f917c03c0e1140318d44.jpg

19835404.jpg

Evet onun dışında *Çağatay diye bir çocuk vardı soyadini unuttum o da Galatasaraylı epey var genç ünlü oyunculardan ama bizim sığır yöneticiler bir tanıtım olayında bile bu isimleri kullanamıyor koskoca koç cem yilmaza para dilendirdi fener icin

aslinda donem donem kimi isimler kulube uye yapildi. bazilar medyaya yansitildi. misal benim hatirladim donemlerde;

kenan imirzalioglu, kivanc tatlitug ikilisi yapilmisti hatta lansmanvari sekilde vidyolu roportaj olarakta gstv de yayinlanmisti...

*cagatay da bu ikiliye cok yakin abi kardes tarzda , *sayet kendisine de teklif gitmisse veya kendisi istek yapmissa, o da olmustur kim bilir...

keza ata demirer, sahan gokbakar da bilinen isimler.

yeni nesilin takip ettigi *youtuber vsler den agir galatasarayli olanlarda var.
bi tanesi en son marsilya macina gitmisti bi kadin tvci ile beraber. ismi aklima gelmedi, ana ekran youtuba da gormustum.

genel anlamda isimleri degerlendirmeyi aktif olarak yapabilmenin yollarini bulmali kulup.

Takdir ettiğim bir herif.
Sanırım erkekler için düzenlenen güzellik(yakışıklılık) yarışmasından, mankenlikten gelme.

Oyunculuk konusunda kendisini inanılmaz geliştirdi, her rolü oynuyor.

Magazinden uzak yaşıyor ilk andan itibaren. İstese 10 tane kızı kolına takıp her akşam haber olabilirdi.

Filmlerinden sonraki röportajlarında bile bir an önce basıp gitme derdinde.

Mütevazı adam kısacası, çizgisini de hiç bozmadı.

Üst Alt