KL 23/24 2. Ön Eleme Turu M:1 | Fenerbahçe 5-0 Zimbru | MS | 26 Temmuz | S Sport Plus - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

KL 23/24 2. Ön Eleme Turu M:1 | Fenerbahçe 5-0 Zimbru | MS | 26 Temmuz | S Sport Plus

Aralarda şikebahçe güzellemesi yapanları anlamıyorum. Adamlar Moldova liginde geçen sene normal kısmında 14 maçta 4 galibiyet playoffta 10 maçta 3 galibiyet almış takıma (ki bu sene karşı tarafın ligi de henüz başlamadı. Fizik olarak kötüydüler) aldığı galibiyet nedeni ile yok tadiçi yok şişmanı yok jekuyu göklere çıkarmış. Şaka sanırım. Tekrar yazıyorum Moldova liginde geçen sene normal sezonda 4 galibiyet alabilmiş bir takım bu. Litvanya A ligine koysanız küme düşer. Bizde 1. Ligde barınamaz.

Zalgiris ile kıyas kabul etmeyecek bir takım bu. Zalgiris kendi liginde bu sene gene şampiyonluk potasında. Geçen senenin şampiyonu. Ligi açılalı kaç hafta olmuş. 20 küsur maç yapmış bu sene. Fizik olarak kıyas kabul etmez Moldova takımına karşı. İkisi oynasa zalgiris te evinde 5 atardı bu takıma. Biz bu halimiz ile zimbru ile oynasak o kadar golün fazlasını İstanbul'da bizde atardık

Üstelik bu şikeciler tüm transferlerini oynattılar. Bizde ise eksik çoktu.

Gerçi böylesi daha iyi oldu. Bir bakayım dedim hemen bu saçma sapan 1 maç ile şampiyonluk havalarına girmişler. Medya havalara uçuruyor bunları. Sanki Bayern münihi yendiler. Neyse girsinler havaya iyidir. Ben biraz diş gösteren takıma karşı o övülen 35 lik tadiç ve 37 lik jeku ihtiyarlarını göreceğim. Uzun lafın kısası acıyorum bazen bunlara. Hiç akıllanmıyorlar. Her sene aynı işte.

Bİz kendi işimize bakalım. Şu transferler bitsin. Takım otursun. Ben göreceğim bu şikecileri.

Tam kadro çıkmaları kötü oldu bence. Belki orta sahaya biri gelir Crespo’nun yerine, bir de cengiz gelecek. Onun dışında hemen hemen bu kadroyla cıkacaklar sahaya tüm sezon

Ligin başlamasına 2 hafta kalmışken tam kadro hazırlanmaları sıkıntı

Bizde daha icardi’den falan ses yok, torreira’nın durumu net değil, nelsson gidecek mi o belli değil, zaha sakatmış o ne zaman düzelecek belli degil, yunus ve yusuf’un durumu belli degil

Forumda fişlendigim için yazmayım yazmayım diyorum ama bunlar hep sıkıntı. Lige 2 hafta kaldı daha 2. forvetimizin bile ne durumda oldugunu göremedik

tadic dün ayni bizim mata gibi takilmis

mata da ilk macinda bin tane asist yapmisti

sonrasi malum zaten

kendi evinde böyle amatörlere karsi oynamak cok kolay olur

insallah bu yüzden her seyin iyi gittigini sanarlar ve gerekli yerlere takviyeler yapmazlar

neyse fbyi sampiyon ilan edelim simdiden

Avrupa’nın üst düzey bir takımını böyle sürklase edip 5 golle evlerine yollayabiliyorlarsa bu sene işimiz zor görünüyor.
Yönetimin bir an önce transferleri bitirmesi şart.

Tek artısı ülke puanı, onun dışında kıstas değil

Zimbru ile Zalgrisi aynı entrye yazmak bile hakatet, Zimbru kim.

Haftaya Rams Park'da içinden geçelim Zalgris'in kimmiş show yapan görelim

Üst Alt