KL 23/24 D Grubu M:2 | Beşiktaş 2-3 Lugano | MS | 5 Ekim - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

KL 23/24 D Grubu M:2 | Beşiktaş 2-3 Lugano | MS | 5 Ekim

Maçı izlemedim şimdi baktım gollere kim atmış nasıl olmuş diye

Luganonun istatistikleri gerçek mi ya ahahahah

Konya macinda belliydi yav. Okadar kötu 1 macti ki oturup seyrederken uyuklamistim o macta

Bu sene jeke bukadar iste. Insallah icerde DISARDA tokatlariz bunlari

3 tane oyunculari var dikkat edilecek. Biri Gedson, biri Ghezzal (yukseliste o da daha) digeri de Aboubakar. Abou'yi kitle zaten skor zor bulurlar. Gedson'u da yildiracaksin. Kisacasim ortasahamiz saglam olmali bunlarin maclarinda cunku kosan isimler var. Defanslari kotu.

dalga geçiyonuz da lugano baya iyi takımmış. ezmişler bjkyi. öyle bala alınmış bir galibiyet degil. goller biraz gecikmiş sadece.

Ekli dosyayı görüntüle 222270
10 kişi kaldıktan sonra Bjk çok kötüydü. Lugano yoksa iyi takım falan değildi. Şenol rakip takımı hiç çalışmamış. Lugano kaleci ve defans ve ön liberoları çok pas hatası yapıyor en ufak baskıda hata yapan takımdı. Fizik olarakta üstün değillerdi kuzey takımları gibi. Tek yapmaya çalıştıkları ve Bjk 10 kişi kalıp, dağılınca yaptıkları hızlı oynamaya çalışmaktı. Lugano'dan ziyade Bjk'nin kötülüğü idi. Bizim Zalgiris maçları gibi diyebiliriz.

70 e kadar bekleyin demiş Lugano TD. BJK ın yorulacağını hesap etmiş yani. Öyle de yaptılar; beyinsiz atılmadan önce sallanmaya başlamışlardı zaten.
Çok rencide edici bir mağlubiyet, Allah bize böylesini yaşatmasın...

Üst Alt