KL 23/24 H Grubu M:1 | Fenerbahçe 3-1 Nordsjaelland | MS | 21 Eylül - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

KL 23/24 H Grubu M:1 | Fenerbahçe 3-1 Nordsjaelland | MS | 21 Eylül

Valla yalan yok Arap marap diye dalga geçiliyor da herif kayıpsız gidiyor, hiç bana oynadığı takımlar leş falan demeyin, bizde leş takımlarla oynuyoruz, şu anda kadro olarak değil ama oyun olarak ve konsatrasyon anlamında kesinlikle önümüzdeler. Okan hoca, ya kendine çeki düzen verecek, ya da bu seneyi unutacağız arkadaşlar. Çünkü ben fenerin ligde birkaç maç dışında takılabileceğini ve sürpriz puan kayıpları yapacağını hiç sanmıyorum bu sene. Çünkü başlarında saçma sapan taktikle çıkan bir hocaları yok artık, daha garantici İsmail Kartal ve maç sıkıştığında onu kurtaracak kaliteli ayaklara sahipler.
Her sene aynı muhabbet dönüyor sonra görüyoruz çöküşlerini işin ilginci bizim taraftar onların taraftarından daha çok inanıyor daha iyi olduklarına onlar leş takımlarla oynadı biz daha iyi takımlarla oynadık trabzon kayseri kopenhag gibi bence yine beceremeyecekler

SM-A127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Her sene aynı muhabbet dönüyor sonra görüyoruz çöküşlerini işin ilginci bizim taraftar onların taraftarından daha çok inanıyor daha iyi olduklarına onlar leş takımlarla oynadı biz daha iyi takımlarla oynadık trabzon kayseri kopenhag gibi bence yine beceremeyecekler

SM-A127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
geçen sene patlayacakları o kadar çok belliydi ki, zaten bende dahil herkes bekliyordu ama bu sene o patlama sadece büyük maçlarda olur, küçük maçları çok rahat geçecekler görün bakın,

Sabah özetini izleyim dedim. 10 saniye geçmeden sesi kapattım. Bu nasıl spiker?
Ve dün bütün maçı nasıl izleyebildiniz bu herifle?

Üst Alt