KL 23/24 H Grubu M:1 | Fenerbahçe 3-1 Nordsjaelland | MS | 21 Eylül - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

KL 23/24 H Grubu M:1 | Fenerbahçe 3-1 Nordsjaelland | MS | 21 Eylül

Simdi biz diyelim ki Alanyaspor ile Alanya'da oynadik ve 2-2 berabere kaldik ve Alanaya da daha ustun oynadi. Alanya bizden iyi takim mi? Verdigin ornege bak. Bir mac ustunden Nordsjelannd'in Kopenhag ile denk takim olduguna kanaat getiriyoruz.

Real Madrid'i Drogba'li macta ustun oynayarak 3-2 yendik, daha iyi takim miydik???
Hayir ben tek bir Maçla demiyorum danimarka da ligi ilk sirada bitiren takım bu takımdı playoffda şampiyonluğu kaybettiler, tek bir maçla demedim bunu

Gomis in ilk yılında her maçı kazanıyorduk rakipler dişimize göreydi
taki zorlu bir takımla karşılaşana kadar ondan sonra tökezlemeye başladık
ama şampiyon olmuştuk
Fener iyi ama daha zorlu bir takım çıkmadı karşılarına hepsi de vasattı

Kopenhag; Basaksehirden'de, Molde'den de daha iyi bir takim. Fenevin bugunki rakibinden cok daha iyi bir takim. Liglerinde berabere kalmis olmalari bunu degistirmez cunku bugun maci izledim dunde de izledim. Nordsjealland dogru duzgun 3-4 pas ustuste atamiyor, defansif kurgulari zayif ve ekstra yapabilecek bir oyunculari da yok. Dun misal, Kopenhag defanstan cikarken cok iyilerdi ki gibi hayvan gibi de pres yaptik. Arada kazandik toplari elbette bu cikislarda, ama kendi seviyelerinin ustunde isler bunlar ve ellerinde 2-3 tane ekstra yapabilen kilit acabilen oyuncu da var. Molde de bu sayi 1 idi. Bugun fenevin rakibi bildigin duz kosan agresif takim ama tirt, teknik 2-3 oyuncu ile fisi cekersin ki fenevin attigi iki golde sacma sapandi bizim atamadiklarimizin yaninda. Neyse anlamsiz bir kiyas bu, Kopenhag bize oynadigi motivasyonu gidip ligindeki bir takim oynamaz, oynayamaz. Ayni sekilde, CL motivasyonu farkli (maddi + manevi/popularite) Konferans ligi farkli.

Son düzenleme:
Kopenhag Basaksehir'den iyi degilse o zaman bu takimin seviyesini asagi cekiyorum, uzgunum., Bu takim bildigin Gaziantepspor o halde.
Takim şimdiye kadar oynadigimiz maçlardaki futboldan çok daha iyi bir futbol oynayacak potansiyele sahip. Biz su ana kadarki futbolu eleştiriyoruz, 1 ay sonra bu eleştiriler değişebilir tabi. Bir ay sonra hala bu futbolu oynuyor olursak Okan Hoca'ya yapılan eleştirilerin şiddeti artacaktır, orası kesin.

Takim şimdiye kadar oynadigimiz maçlardaki futboldan çok daha iyi bir futbol oynayacak potansiyele sahip. Biz su ana kadarki futbolu eleştiriyoruz, 1 ay sonra bu eleştiriler değişebilir tabi. Bir ay sonra hala bu futbolu oynuyor olursak Okan Hoca'ya yapılan eleştirilerin şiddeti artacaktır, orası kesin.
Daha ne kadar artabilir ki? Agzina burnuna edildi dunden beri zaten.

Valla yalan yok Arap marap diye dalga geçiliyor da herif kayıpsız gidiyor, hiç bana oynadığı takımlar leş falan demeyin, bizde leş takımlarla oynuyoruz, şu anda kadro olarak değil ama oyun olarak ve konsatrasyon anlamında kesinlikle önümüzdeler. Okan hoca, ya kendine çeki düzen verecek, ya da bu seneyi unutacağız arkadaşlar. Çünkü ben fenerin ligde birkaç maç dışında takılabileceğini ve sürpriz puan kayıpları yapacağını hiç sanmıyorum bu sene. Çünkü başlarında saçma sapan taktikle çıkan bir hocaları yok artık, daha garantici İsmail Kartal ve maç sıkıştığında onu kurtaracak kaliteli ayaklara sahipler.

Her sene aynı muhabbet ve aynı şekilde inanıyorlar garip şekilde, bakın iddia ediyorum bugün övdükleri kim varsa max 10 hafta sonra küfür edecekler...

Üst Alt