KL 23/24 H Grubu M:1 | Fenerbahçe 3-1 Nordsjaelland | MS | 21 Eylül - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

KL 23/24 H Grubu M:1 | Fenerbahçe 3-1 Nordsjaelland | MS | 21 Eylül

dzeko yok
tadic yok
szymanski yok
ferdi yok
ne ülke puanı düşünecem ya.
basıp geçsinler bunlara.
hatta yukardaki oyuncuları oyuna almak zorunda kalsınlar onlar girdikten sonra bi daha bassınlar.

Ben Kopenhag'ı pek beğenmedim. Bizim eşşekliğimizden gitti maç. Molde daha iyi takımdı bence.

Bu lawuklar da Kopenhag'ın ardında 2.yse tıraş bir ekiptir diyebilirim

Haklisin Ugur, biz ilk baski kurdugumuz 30dk icinde 2-3 gol bulamadiysak bu tamamen bizim sacmalamamizdan dolayi oldu... Heyecan mi deriz artik ne deriz bilmiyorum ya da futbol sanssizligi.. Ancak, Molde ile kiyasinda kismen katiliyorum cunku fizik gucu ve sertlik olarak Molde bir tik daha ondeydi buna ragmen Kopenhag daha yetenekli pas kalitesi daha iyi ve gayet de disiplinli savunma yaptilar. Ilk 30dk, Icardi cok zorladi adamlari, onde de Mertens cok karistirdi tam bu anlarda Kerem sicmamaliydi hadi Icardi vurdu kaleci cikardi diyelim.. Kerem'in iki net pozisyonu var 6dk icinde...

Son düzenleme:
Fenerbahçe XI: Livakovic, Osayi-Samuel, Serdar, Djiku, Oosterwolde, Mert Hakan, Crespo, Fred, King, Kent, Batshuayi.

Nordsjælland XI: Hansen, Villadsen, Kian Hansen, Nagalo, Frese, Diomande, Tverskov, Dorgeles, Osman, Schjelderup, Ingvartsen.

Fener yenemez bunları
:D
F1q3ssXXgAAxHeA

Üst Alt