KL 23/24 H Grubu M:3 | Fenerbahçe 3-1 Ludogorets | MS | 26 Ekim - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

KL 23/24 H Grubu M:3 | Fenerbahçe 3-1 Ludogorets | MS | 26 Ekim

Yemin ediyorum tüm şikeciler zeka özürlü. Adamlar sanki manchester united ya da bayern ile oynayıp ona gol atıyorlar. Deli gibi bağırıyorlar balkona çıkıp. Salak bunlar yeminle. Oğlum luga mı ne idüğü belli olmayan bir takım lan bu. Bu kadar da küçük düşürmeyin kendinizi. Gerçi küçüksünüz zaten. Sizden ancak bu olur. Siz ancak tırnıva, luga bilmem neye gol atınca sevinirsiniz.

Eğer burayı okuyorsanız acıyorum size. Acınacak bir topluluksunuz. Siz asla ama asla bizim büyüklüğümüzün kenarına bile yanaşamazsınız. Acizler topluluğu.

boşverin zaten gruptan lider çıkacakları garantiydi. bari kazanıp ülke puanı getirsinler. konferans gruplarında 18 puan olacak belli oldu. bunlara ligde öyle bir koyalım ki bir tanesi konuşacak durumda kalmasın başka isteğim yok.

boşverin zaten gruptan lider çıkacakları garantiydi. bari kazanıp ülke puanı getirsinler. konferans gruplarında 18 puan olacak belli oldu. bunlara ligde öyle bir koyalım ki bir tanesi konuşacak durumda kalmasın başka isteğim yok.
Geçen sezon koyduk, yine konuştular. Şampiyonluk kutlamalarında dansöz niyetine çıkarttık, yine konuştular. Bunlar kadar yüzsüz bir oluşum yok.

Hızlı oynayan rakiplere karşı dikkat ederseniz çok kolay dagiliyorlar çünkü takımları geneli ağır adaamlardan oluşuyor özellikle hücum hattı yani Okan hocanın hızlı geçiş oyunu normalde bunları yamultmasi gerek

Fenerbahçe 18 maç yaptı, Kopenhagin çeyreği kadar iyi bir takimla oynamadilar, kesinlikle şanslılar ama İsmail kartalın hakkını verelim, bence iyi hoca. Ha derbilerde ne yapar bilemem

Fenerbahçe 18 maç yaptı, Kopenhagin çeyreği kadar iyi bir takimla oynamadilar, kesinlikle şanslılar ama İsmail kartalın hakkını verelim, bence iyi hoca. Ha derbilerde ne yapar bilemem
İsmaile kadar katiliyorum ,İsmail hoca filan değil yahu fanatikce gozlede soylemiyorum şu ana kadar tek 1 maçta bile hocalık namına bir etkisi olmadı şu kadro jesusta olsa aynısı olurdu İsmail'in yaptığı tek şey kadro kurmak birde yerli oyuncuları gazlamak hocalık göstereceği bir maç için sağlam bir takım ve deplasman gerek herifler İstanbul dışına 2kere çıktı sadece

Üst Alt