KL 23/24 H Grubu M:4 | Ludogorets 2-0 Fenerbahçe | MS | 9 Kasım - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

KL 23/24 H Grubu M:4 | Ludogorets 2-0 Fenerbahçe | MS | 9 Kasım

Geçen seneki fenerle bu seneki fener maç yapsa muhtemelen geçen seneki takımları yenebilir.

Bu sene fenerde açık alan futbolcusu yok daha çok ayağa isteyen oyunculardan oluşuyor geçen seneki ofsayt taktiği yapan takımın arkasına sarkamaz tam terside geçen seneki takımları çok iyi baskı yapıyor bu sene orta alanda baskı yiyince dağılıyorlar.

İleri mi gitmişler geri mi gitmişler sorunun cevabı basit hatta kendi içinde gizli...

Geçen seneki fenerle bu seneki fener maç yapsa muhtemelen geçen seneki takımları yenebilir.

Bu sene fenerde açık alan futbolcusu yok daha çok ayağa isteyen oyunculardan oluşuyor geçen seneki ofsayt taktiği yapan takımın arkasına sarkamaz tam terside geçen seneki takımları çok iyi baskı yapıyor bu sene orta alanda baskı yiyince dağılıyorlar.

İleri mi gitmişler geri mi gitmişler sorunun cevabı basit hatta kendi içinde gizli...

geçen sene çalan ama oynatan bi hoca vardı iyi kötü, bu seneki çalmadan oynuyor

fbye gülüyonuz ama el birligi ile keremı bıtırdınız arkadaşlar

bizimde hucum dandık ne olacak
Kerem tekniğini geliştirmedikçe umut bulut gibi tepki görmeye devam edecek. Taraftar top kontrolü, pas gibi konularda yetersiz topçulara tahammülsüz olur hep. Abdülkerim de yerli mesela ama bayern munih stoperleri kadar oynuyor

Kerem tekniğini geliştirmedikçe umut bulut gibi tepki görmeye devam edecek. Taraftar top kontrolü, pas gibi konularda yetersiz topçulara tahammülsüz olur hep. Abdülkerim de yerli mesela ama bayern munih stoperleri kadar oynuyor
Takımı baya yoruyor onun top kayıpları, çünkü takım umutlanıyor atağa kalkacak pat top kaybı ve yine geriye gidip poziyon almak zorunda kalıyor hele ki bayern için çok daha kolay oluyor o zaman

Kovavic 10 kağıt müzmin cengiz 15 kağıt smanzski 9 fred 10 bonservis ki az gösterdiklerini biliyoruz eder 45 milyon euro bonservis

Takımı baya yoruyor onun top kayıpları, çünkü takım umutlanıyor atağa kalkacak pat top kaybı ve yine geriye gidip poziyon almak zorunda kalıyor hele ki bayern için çok daha kolay oluyor o zaman
Kısa pas konusunda yetersizliği çoğu atağı baltalıyor ayrıca. Tabi icardinin arkasındaki hücumcuların hepsi formsuz ama bizim son pas ve bitiricilikteki sorunu çözmemiz için icardinin arkasına teknik ve bitiriciliği yüksek bir futbolcu mutlaka lazım

Geçen bunların Trabzonspor maçından 1 gün önce bir rüya görmüştüm. Kahvede dayılar fener neden bu kadar iyi oynayıp kazanıyorken, Galatasaray iyi oynamadan kazanıyor demişti. Ben de fikstürden dayıcım, bu kadar erken havaya girmek iyi değil hem fikstürleri de bize göre kolay diyordum. Tam linç yiyeceğim sırada uyanmıştım. O günden beri yeniliyorlar, güzel bir totem olmuş. :D

Geçen bunların Trabzonspor maçından 1 gün önce bir rüya görmüştüm. Kahvede dayılar fener neden bu kadar iyi oynayıp kazanıyorken, Galatasaray iyi oynamadan kazanıyor demişti. Ben de fikstürden dayıcım, bu kadar erken havaya girmek iyi değil hem fikstürleri de bize göre kolay diyordum. Tam linç yiyeceğim sırada uyanmıştım. O günden beri yeniliyorlar, güzel bir totem olmuş. :D
1699571488935.png

F-hh7rGWYAAn5qR.jpg

Şu başındaki yav..kara iyi bakın.Butun itler tvde falan yok zaha oynayamadı yok ziyech söyle yok ndombele böyle diye ağlar çünkü alayı şerefsiz.Bu oyuncuların toplam maliyeti belki cengize eşittir ama hiç konuşan yok.15m bons ve yıllık 3m kokluyor fenerden ve rezalet bir topçu ama konuşan olmaz iste islwrine gelmez çünkü

antalya, trabzon dan sonra benim gördüğüm ludo da merkezi kapattı,bunlara karşı merkezi kapatıp kanada sıkıştıracaksın,ve ilk golü yedikleri 3 maçın 2sini kaybettiler, antalya maçında da antalya neler kaçırdı
Evet tam olarak böyle olmalı çünkü ne Tadic ne diğer kanatları hiçbir şekilde topla gidemiyorlar.Ayni bizim Feghouli ,Babelle oynadığımız zamandaki gibiler.Merkezi kapatınca bitiyor oyun , kanat oyuncuları topla gidemedikleri için

Üst Alt