KL 23/24 H Grubu M:5 | Nordsjaelland 6-1 Fenerbahçe | MS | 30 Kasım - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

KL 23/24 H Grubu M:5 | Nordsjaelland 6-1 Fenerbahçe | MS | 30 Kasım

küçüktaş maçıyla bi keyiflenmiştim çok da uykum vardı bunların maçında uyuyakaldım 2-1de uyandım tvyi falan kapatım yatmaya gittim.. sabah arkadaş aradı gördün mü skorları diye ben bu maçı unutmuşum evet 5 yemişler falan dedim güldüm o da yok lan diğeri dedi bi baktım 6 yemiş ezikbahçe, günümü keyiflendirdi yemin ederim hahah.. beter olsun şikeciler

Galatasaray Manchester United'a karşı 4 puan toplar. Diğerleri köy takımlarından 6 ve 5 yer. Yok o yoktu bu yoktu falan da hikaye. Galatasaray şu maça u19 ile çıksa 6 gol yemez. Avrupa işleri başka işler. Galatasaray kalibre olarak Türkiyenin en büyük takımıdır. Dersinizi aldınız

SM-M127F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muslera ile Livakovakovic kıyaslandı, Boey ile Osayi kıyaslandı, Torreira ile İsmail kıyaslandı, Oliveira ile Crespo kıyaslandı, Zaha Ziyech Kerem gibi isimlerle Tadic ve Szymanski kıyaslandı, İcardi ile Dzeko kıyaslandı. En de önemlisi Okan Buruk ile Kaloriferci kıyaslandı. Reziller hahahahaha

SM-M127F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt