Klopp:''Galatasaray güvenini kaybetmiş'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Klopp:''Galatasaray güvenini kaybetmiş''

klopp.jpg

Jürgen Klopp:"Galatasaray'ın yöneticileri benim yöneticilerim olsa, bugün Dortmund'un Teknik Direktörü olmazdım."

Jürgen Klopp: "Başkanım ve Sportif Direktörüm Türk mantalitesine sahip olsaydı, işime bu kadar devam edemezdim."

Jürgen Klopp: Sahada açıkça görülen şey Galatasaray'ın önceki maçlara nazaran güvenleri yoktu.

Basın:"Bir gün Galatasaray'ı çalıştırır mısın ? "

Jürgen Klopp:"Şehriniz çok güzel..."

Helal olsun demek düşer bu adama.Yıllardır üstüne koya koya mükemmel bir takım yarattı.Böyle futbolu izlemek bile müthiş keyif verici.Bizden 8 gömlek filan daha iyi bir takımı var.İsteseler 6 7 olurdu maç

Inşallah bir gün hocamız olur ekibi ile birlikde. Yabancı hoca olarak görmek istediğim en büyük hayali hoca adayım simone ile birlikde.
Ikiside derwalldan sonra en büyük efsanemiz olur tam yetki verildiğinde. Alt yapı sorumluluklar dahil

Inşallah bir gün hocamız olur ekibi ile birlikde. Yabancı hoca olarak görmek istediğim en büyük hayali hoca adayım simone ile birlikde.
Ikiside derwalldan sonra en büyük efsanemiz olur tam yetki verildiğinde. Alt yapı sorumluluklar dahil
3 mac üst üste kayib etsin bizde "türkiyede yapamaz" falan baslar

Barcelona falan niye almıyo bu adamı merak ediyorum.Mükemmel bir teknik direktör ve altyapıyı müthiş kullanan biri.Barcelona'ya cuk oturur valla.

Basın:"Bir gün Galatasaray'ı çalıştırır mısın ? "

Jürgen Klopp:"Şehriniz çok güzel..."

Kısaca ; "ben deli miyim ?" demiş...

Adam Türk futbolunu resmen anlatmış siz daha keşke buraya gelse diyorsunuz adam diyorki Türk futbolunu yonetenlerden dolayi bir halt olmaz diyor

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hacim gecireceksin takimin basina.pandeve cemaliye gereksiz para verecegine yillik 6 7 8 ne istiyorsa vereceksin. Gel bizim futbol devrimimizi de sen yap, kur altyapini. Senden 5 yil basari da beklemiyoruz diyeceksin. Guzel hayaller...

Haklida teneke baglar gonderirdik bu adami da. Mentalite degismeli, siyasiler spora karismamali, tff nin basina insan biri getirilmeli.
Taraftar sadece taraftarligini yapmali.
Ondan snra bi ihtimal basari saglanir, o da bi ihtimal. Turk futbolu bi enkaz, biraz kendini gosteren takimida pacalarindan cekip enkaza eklediler.
Yazik cok yazik, uzerimizden milyon milyar dolarlar ceviriyolar bi de sadece izliyoruz.
Genel anlamda bu boyle. Bi takim ipi koparsin gitsin istemiyolar. Seref denilen seyin bulunmadigi insanlar tarafindan yonetiliyor bu oyun da.

SM-T110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir gün bu ülkede futbolu göbekli iş adamları değilde futboldan anlayanlar yönetirse, küçük yaşta futbolculara iş ahlâkı öğretilirse işte o zaman bu ülkede futbol adına çok şey değişir.

GT-I9300 Tapatalk

Aynen işte,böyle soruya böyle cevap olayı..Kibarca "manyak mıyım la ben? " demiş ; )

Düşünsenize Demirören'in ve şike lobisinin yönettiği Türk futbolunda bir Jürgen Klopp..

DÜŞÜNEMEDİ

:D

Hemde dortmundun kaç km koştuğunu herkes biliyor demirorenden önce bizim Türk futbolcular gonderir bunu

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt