Kocaman: "Şampiyonluğu Hakettiğimizi İspat Maçı"


Az once Ntv de alt yazi gecti, istem disi gulumsedim.Ulan Cakal Aykut. Trabzon'u kotu durumda ve ustelik eksik yakaladin, evinde oynuyorsun. Sonra da o maci kazanarak gecen yilki sampiyonlugu aklayacagini saniyorsun.Oncelikle ne alaka? Gecen yil neydin bu yil nesin? TS 'un gecen yilki formu nerede bu yilki nerede?Sampiyonluk boyle aklaniyorsa neden bizi yenemedin? Yenmeyi birak yoklari oynadin ve ezildin?
 
Cevap: Kocaman: "sampiyonlugu hakettigimizi ispat maci"Aykut'un mantığından gidersek geçen yılki şampiyonluk bize verilmeli 2 takımıda yendik gol manyağı yaptık bizim hakkımız şampiyonluk.
 
Cevap: Kocaman: "Şampiyonluğu Hakettiğimizi İspat Maçı"Ne alakası var,ligde gecen sene sadece Trabzon mu vardı?O zaman bizde Barca'yı yenelim ve diyelim ki;Şampiyonlar ligini hakettigimizin ispat macı.Herşey tek macla nasıl belli olur.Bunlar hala şu kafadalar;Şike sahaya yansımadı!

Bu Aykut'ta kendi kendinin yaktı.FB li yöneticiler konuşmuyo,arkadan gaz verip bunu konuşturuyorlar.Benim gözümde antipatiklik konusunda Emre ve Volkandan bir farkın yok.Hadi Trabzon,şu macı kazanın ne olursunuz.Son birşey,hadi Trabzon macı yendi diyelim,Bu adamın mantıgıyla Fener şampiyonlugu haketmemiş mi olacak:Dki haketmedi,haksız yere aldılar orası ayrı bir mevzu zaten:D
 
Cevap: Kocaman: "Şampiyonluğu Hakettiğimizi İspat Maçı"Aykut, ağzından çıkanın kulağınla bi bağlantısı olup olmadığını bildiğinden emin misin kiismail-abi_262356.jpg
 
Cevap: Kocaman: "Şampiyonluğu Hakettiğimizi İspat Maçı"Tipik fenerli çakallığı yapmaya çalışmış...Bunu hemen her fb'li yapar.Bakar kazanılacak bir maç,kendi evindesin başlarlar demeçlere :

"Türkiye'nin en büyüğü olduğumuzu ispatlama maçı" (Hani büyüklüğünüz kupa veya başka bir büyüklük değil de maneviydi)

"Dünyanın en iyisi olduğumuzu ispatlama maçı" (Dandirik bir Avrupa Kupası maçında bile bunu diyebilme cürretini gösterecek kadar görmemiştir bu tayfa)

"Şerefimizi ispatlama maçı" (Önceden yoktu yani ?)Şimdi : " Şampiyonluğu hakettiğimizin ispat maçı" (İddianame fb her gol attığında satır silme işlemi yapıyor otomatik olarak.Enteresan)Yani tipik fener oyunları...Geçiniz...Yemezler !
 
Cevap: Kocaman: "Şampiyonluğu Hakettiğimizi İspat Maçı"bizi yeneydin ya la. baktın trabzon sallanıyor konuşursun tabi ankut.
 
Cevap: Kocaman: "Şampiyonluğu Hakettiğimizi İspat Maçı"Düşene vuran büyük değildir. fb ise hep düşene vuracak kadar zavallıdır...
 
Cevap: Kocaman: "Şampiyonluğu Hakettiğimizi İspat Maçı"bu adam acayip provakatör...mal bizden neden 3 tane yedin?bizim maçta niye ispatlamadın?beynine sokayım
 
Cevap: Kocaman: "Şampiyonluğu Hakettiğimizi İspat Maçı"aynı şeyler sizin basınıza gelse trabzonu duman etmiştiniz şimdiye kadar.. yöneticisinden futbolcusuna teknik adamına kadar hepsi aynı bunların ..
 
Cevap: Kocaman: "Şampiyonluğu Hakettiğimizi İspat Maçı"inşallah ts maçı önde götürür maç yarıda kalır
 
Cevap: Kocaman: "Şampiyonluğu Hakettiğimizi İspat Maçı"trabzon maçı uzunca süre önde götürürse olacakları tahmin bile edemiyorum :Dherhaldi bu ezikler benzin döküp bütün stadı yakarlar :D
 
Cevap: Kocaman: "Şampiyonluğu Hakettiğimizi İspat Maçı"tambi sinsi kopek bu angut kocamal gesen seneki trabzondan 7 oyuncu gitti sampiyonluk çala hirsizlar yuzunden!
 
Üst Alt