Haber - Koç'un Paralı Kalemi Emre Bol, Canlı Yayında Verdiği Bilgi Sonrası Koç'tan Azar Yedi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Koç'un Paralı Kalemi Emre Bol, Canlı Yayında Verdiği Bilgi Sonrası Koç'tan Azar Yedi

İşler iyi giderken herşey güllük gülistanlıktı bi puan kaybı neleri ortaya çıkardı. Ben daha çeko ve tadicin isoya taktik verdiklerinin filan çıkmasını bekliyorum.

Yayına baktım şimdi
Bilgiyi verdikten 7 dk sonra arıyor
O arada twitter sayfaları felan canlıdan bilgi geçiyor ve koç'a da haber uçuyor demek ki

İnanmayın buna ya aklı sıra kolpa yapıyor. Böyle bir durum olsa bile Emre bo. denen adam çıkıp bunu canlı yayında söyleyebilir mi? 5 dk sonra yalandan tlf geliyor sırıta sırıta açıyor falan.

Tamam inandık fb dağıldı bitti herkes birbirine girdi, GS şampiyon oldu rehavete girdik he he

Ümit Karan bile bıyık altından gülüyor

Yayında telefonu açması mı dersin, açıklamayacağı konuda ahkam kesmesi mi dersin, azarı yediğindeki zavallılığı mı dersin...Her şeyiyle ayrı rezalet.

Genclere ibret olsun diye cekilmis bir video. Birileri sizin yoneticiniz olabilir, patronunuzda. Ancak, ahlakli olmak ve ruhunu satmis olmak cok ayri seyler. Sonucu boyle olur iste, tasmasini tutan geregini de istedigi an istedigi yerde yapar sizde boyle renkten renge girersiniz. Kopegi olmayin kimselerin, herseyin bir siniri var aksi halde herseyin de bir bedeli.

Üst Alt