Köksal Ünlü: "Stad isim sponsorluğu çok yakında açıklanır, koltukları boyamaya başlıyoruz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Köksal Ünlü: "Stad isim sponsorluğu çok yakında açıklanır, koltukları boyamaya başlıyoruz"

anlaşılan biri yokmuş demek ki yiğit şardan üstadın dediği gibi
Anlaşılan vardı ama Sixt formanın sponsorluğundan çıkmadığı için ve bu sezonun parasını Cengiz yönetimi peşin alıp harcadığı için belli ki sadece stad için yeni görüşmeler başladı. Yakın zamanda açıklanınca açıklanan bedel önemli yıllık minimum 8 milyon dolar civarında olmalı o zaman dediklerini yapmış olurlar bir tek zaman sıkıntısı yaşamış olurlar ama herhalde bu yakın zaman maksimum 1 ay içindedir.

Allaha şükür

Şu dış cepheye de bi çözüm bulun. Ordan her geçişimde koskoca bir beton yığını görüyorum sadece, estetik sıfır.

zamanında vadi istanbul'da yemek yerken bir arkadaşım stadın dışı hakkında " vadi istanbul tarafına iskele kurulması çok zor, maliyeti çok yüksek. o yüzden bir şey yapamıyorlar" demişti. Çatı için de demiş olabilir, 3 4 yıl geçti üstünden hatırlayamadım ama maliyetin yüksek olduğunu söylemişti onu hatırlıyorum. Doğru yanlış bilemem tabii.

Üst Alt