Köksal Ünlü: "Stad ve forma sponsoru farklı firmalar olacak" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Köksal Ünlü: "Stad ve forma sponsoru farklı firmalar olacak"

1629196407897.png

Galatasaray, futbol ve voleybol için Tunç Holding ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Tunç Holding’in sahibi Dinçer Azaphan: “Bu sadece bu yıllık değil, bundan sonra da Galatasaray'ın yanında olacağıma söz veriyorum.”

Galatasaray Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Köksal Ünlü: "Teknik heyet sadece dünkü olay değil, konunun geneliyle ilgili bir rapor hazırlayıp bugün bize iletecek. Kamuoyu müsterih olsun ki gereği yapılacaktır. %90 bugün bir karar çıkar."

Köksal Ünlü: Dün gece yaşanan talihsiz olaydan sonra başkanımız ve hocamız durum değerlendirmesi yaptı, kabul edilebilir bir şey değil. Burada mağdur Kerem'dir, bir idari karar gerekli. Detaylı rapor hazırlanıyor. Kamuoyu müsterih olsun, bir ceza işlemi uygulanacaktır.

Köksal Ünlü: Bu bir öfke patlaması, birikim ya da adrenalin tetiklenmesi olabilir. Ne olursa olsun olmaması gerekir. Bugün içinde %99 bir karar verilecektir.

Köksal Ünlü: "Tunç Holding'e teşekkür ediyoruz. Anlaşma 1 yıllık. Hem kadın voleybol hem de erkek takımına sponsor oluyorlar. Dinçer Azaphan'a teşekkür ederiz."

Köksal Ünlü: "Forma sponsorluğu konusunda da mevcut sözleşmenin iyileştirilerek (rakamın arttırılarak) devam edilecek. Stad ve forma sponsoru farklı firmalar olacak. Değerini bulup, sadece vermiş olmak için değil. Garantileri ve ödeme teminatlarıyla, sözleşme imzalayacağız.

Köksal Ünlü: Teminat mekbutu sıkıntısı çıktı. Galatasaray'ın haklarını bir garanti olmadan kimseye devretmeyiz. Türk Telekom ile olan anlaşma devam ediyor. Sırf yapmış olmak için bir anlaşma yapmıyoruz. Başka adaylar da ortaya çıktı.

Köksal Ünlü: Stadyum sponsorluğu için ön protokolümüz halen mevcut. Gelinen noktada mevcut sözleşmemizde yer alan şartlar sırasında "rüçhan hakkı" söz konusu olup, bunu da Türk Telekom'a bildirdik. Onun bir süresi var.

Köksal Ünlü: Tüm branşlarda sponsorları iş ortağı olarak görüp onların da katkısını istiyoruz. Kadın voleybolda Avrupa'da başarılı olacak, final ya da şampiyonluk getirecek takımlar kurmak istiyoruz. Bu iş esas olarak Şubat ayında hızlanacak.'

Dinçer Azaphan: "Maçı izlerken ben de şaşırdım. Marcao da benim kapı komşum. Bunu yapacağını hiç beklemedim."

Dinçer Azaphan: "Kerem kardeşime geçmiş olsun diyorum. Dünkü galibiyet için tebrik ederim takımı. Sponsorluk için ilk hocamla görüştüm. O da beni yönlendirdi. Fatih Terim'e teşekkür ederim."

Dinçer Azaphan: "Burak Başkan'a, Rezan Bey'e çok teşekkür ederim. Bizim logomuzu kabul ettiler. Tunç Holding olarak Galatasaray'a sponsor olmak benim hayalimdi. Allah bugün nasip etti. Çok teşekkür ediyorum. 1 yıllık gibi gözükse de devamının olacağının sözünü veriyorum."

Dinçer Azaphan: “GSStore'dan en çok alışveriş yapan şirket benim şirketim, şahıs benim şahsım.”

Köksal Ünlü: Forma sponsorluğu konusunda da mevcut sözleşmenin iyileştirilerek (rakamın arttırılarak) devam edilecek. Stad ve forma sponsoru farklı firmalar olacak. Değerini bulup, sadece vermiş olmak için değil. Garantileri ve ödeme teminatlarıyla, sözleşme imzalayacağız.

Köksal Ünlü: Tüm branşlarda sponsorları iş ortağı olarak görüp onların da katkısını istiyoruz. Kadın voleybolda Avrupa'da başarılı olacak, final ya da şampiyonluk getirecek takımlar kurmak istiyoruz. Bu iş esas olarak Şubat ayında hızlanacak.

Köksal Ünlü: Teminat mekbutu sıkıntısı çıktı. Galatasaray'ın haklarını bir garanti olmadan kimseye devretmeyiz. Türk Telekom ile olan anlaşma devam ediyor. Sırf yapmış olmak için bir anlaşma yapmıyoruz. Başka adaylar da ortaya çıktı.

Köksal Ünlü: Stadyum sponsorluğu için ön protokolümüz halen mevcut. Gelinen noktada mevcut sözleşmemizde yer alan şartlar sırasında "rüçhan hakkı" söz konusu olup, bunu da Türk Telekom'a bildirdik. Onun bir süresi var.

Üst Alt