Kolarov ve Konoplyanka Fenerbahçe'ye Transfer Olmak Üzere | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kolarov ve Konoplyanka Fenerbahçe'ye Transfer Olmak Üzere

Alman SPORT1 kanalinin haberine göre Fenerbahce, Kolarov ve Konopylanka transferlerini bitirmek üzere. Iki oyuncunun da sözlesmesi sezon sonunda bitiyor. Kolarov 85'li, Konoplyanka 89'lu.

bu şerefsizler bu kadar transferi gerçekleştirirse çok pis şike döner bu sezon. Nihat'ı da seçtirdiler. Fb'yi şampiyon yapmaya uğraşacaklar her türlü. Geleni geçeni tokatlayacak bir takım oluşturmalıyız.

Mümkün oldukça kiralık bitirmeye uğraşıyorlar transferleri yada düşük bonservis çünkü eliften gelen paranın bir kısmını borçlara harcayaklar

UEFA bunların tepesine çökmedi mi hani ceza filan gelecekti yine bi işler dönüyor ya hadi hayırlısı...

Konop Kruse Garry
Vedat

Babel Belhanda Feghouli
Diagne

Arada dağlar kadar fark var bize yetişemezler...

yani şu febedeki transfer haberleri bizde çıksa uefa da bunların lobisi var ceza veremiyor diye yaygara koparırlar bizim medya daha şurda bir ay önce para dilensek şimdi bunları alsak demediğini bırakmaz ama bunlara olunca ne türk medyasından ses var nede uefa dan tabi Allahın sopası fenere uefadan gelecek

Hangi parayla.. daha da kötüsü hangi yönetimle oluşturacağız o kadroyu?

Diagne'yi satıp net bir 6 ve 8 numara almak bizi şampiyon yapar. Forvet almasakta Babel oynar, kostas oynar. Ama orta sahayi revize etmek sart oglu sart. Yonetim meselesine gelince, hoca bu isin Albayrak ile yurumeyecegini gormesi lazim. Ben Albayrakin da bu durumdan memnun oldugunu sanmiyorum. Yonetime bu yabanci transferi isinden anlayan bir iki adam almak cozum olabilir.

Üst Alt