Köln Teklifimizi Resmen Reddetti! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Köln Teklifimizi Resmen Reddetti!

Cevap: Köln Teklifimizi Resmen Reddetti!

Podolski - Baros - Kazım üçlüsünün arkasında onları köpek gibi gol pozisyonuna sokacak yetenekli ve mücadeleci bir oyuncu olursa bizi durduracak takım cıkmaz kolay kolay.

Podolski------Baros------Kazım

-------------xxxxxx-----------

-------Selcuk------Melo-------

Hakan--Servet---Ujfalusi-Eboue

------------Muslera-----------

Haliyle saha da 6 yabancı olduğu icin orada(*****) yerli bir adam olucak. Sabri o mevki icin ultra yeteneksiz bir adam , Yekta'yı ise pek Terim düşünmüyor 11'de gibi.

Acıkcası ben Engin'in o mevki de cok basarılı olacağını düsünüyorum. Zaten istediğinde nasıl oynadığını biliyoruz. Terim'in gazıyla bence Engin orada cok faydalı olabilir.

onu diyorum, 10 numara, mavi

Ha kesme vurusu diyorsun. Evet o vurusları mükemmel yapıyor. Gecenler de Isvec-Ukrayna macında baya etkili frikikleri olmustu.

2.25'den sonrasını izle. Konoplyanka'nın biri uzak mesafeden iki frikigi var.

[video=youtube;7DUrilCBH_8]https://www.youtube.com/watch?v=7DUrilCBH_8[/video]

Bu transfer uzar böyle drogba ya bağlar sonra takımında kalır gelmez pff

Mehmet Demirkol bugün iyi bir laf etti. "Zamanında daha da gelecek vaadederken Bayern'e sattılar. Şimdi niye satmıyorlar ki?" diye. Köln yönetimi saçmalıyor bildiğin. Adam gitmek istiyorsa önünü tıkamasınlar.

Öyleymiş, 1 sezon evvel almış Dortmund, U19 spikerlerin kurbanı oldum, kusura bakma. :)

Turnuvada Almanya adına en çok dikkat çeken oyuncuydu gerçekten ama kulüp performansını, daha üst kademelerdeki performansını, bu sezon Dormund'daki performansını bilmiyorum, eğer dediğin gibi oyununu orada da sürdürebiliyorsa, üstüne koymuşsa bize yar etmezler o adamı maalesef, hele Dortmund'unki gibi gençlere önem veren bir teknik direktöre sahip bir kulüp. :)

Madem Köln yan çiziyor 10 milyon €lara kadar çıktık gidelim Marko Marin'e bakalım birde..

Belki satarlar..

Bunlar tok satıcı ayakları veya yerel bir deyimle kurnaz köylü taktigi. Eninde sonunda ikna olurlar. Umarım bizimkiler teklifi yukseltmek gibi bir ahmaklıga kalkısmazlar.

Üst Alt