Komisyoncu Dursun Kardeşlere Birkaç Soru | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Komisyoncu Dursun Kardeşlere Birkaç Soru

Emrah Başsan konusuna değinerek baslayalım.
Riekerink takımın basında değil miydi bu oyuncu transfer edilirken? Sorunun cevabı evetse sırf boşta diye transfer edilen bu adam niye alındı?
Yoksa hocadan bağımsız transferler mi yapılıyor?

Mehmet- Dursun ikilisi bu transferlerden cebe ne kadar indirdi?
Aradaki komisyonculara ne kadar Galatasaray'ın parası yedirildi?

Buram buram komisyon kokan bu transfer niye yapıldı? Geçen seneden beri her fırsatta ağlayan Dursun ve ekibi bu denli sacma transferi niye yaptı?

Neyse geçelim Tolga Ciğerci transferine; Elinde birsürü alternatif varken gidip 3m bayılıp senede de 2m bağlayıp niye bu transfer yapıldı(total 5m net)?
Ha bu arada Herta Berlinde 400bin€ oynayan bir oyuncudan bahsediyoruz bunuda es geçmeyelim.

İlk maç erken belki ama Burak'ın bi alt modeline niye verildi 4m? Sene de ona da 2 bağladığımızı düşünürsek (6m total)?

Serdar Aziz nası bi oyuncuydu ki 4.5 gibi bir rakama transfer edildi?

Bu takıma 3m a eboue, 3m a poldi, 7.5 gibi rakama da sneijder gelmiş iken? Neden bu sacma transferlere sacma paralar dağıtılıyor? peşkeş çektiğiniz arazilere güverenerek mi yoksa?
Bir önceki yönetimi(Aysal) hunharca eleştirirken bu ne perhiz bu ne lahana tursusu dursun kardesler?

Elde hala adam gibi bir libero ve forvet yokken niye bu kadar para saçtınız sağa sola?

Farkındayız ne bok yediğinizin de sizin de sonunuz iyi olmayacak. Yanarım kulubümüzün, taraftarın karşılıksız sevdiği desteklediği takımın paralarına yanarım.

bence sorun futboldan anlamaması fenerli bir arkadaşım var o bile sizin yönetim gibi yönetim görmedim facia ötesi dedi herkes görüyo bunu dinazor kurulu göremiyo

Komisyon iftirasına ispatlanmadan kale almam mümkün değil de,
Eren mi burakın alt versiyonu?
Katılmam mümkün değil. Hayırlı forumlar

Komisyon iftirasına ispatlanmadan kale almam mümkün değil de,
Eren mi burakın alt versiyonu?
Katılmam mümkün değil. Hayırlı forumlar

Umarım yanıltır beni de Kasımpasadaki Eren olmayacak bence.
Burak'ın transferinde 1m komisyon parasını verdiklerini kendileri acıklamıstı. Oradan yola cıkarsak bu transferlerinde bu kadar etmeyeceği konusunda hemfikirsek kesin yedirdiler. Birilerine veya kendilerine.

Umarım yanıltır beni de Kasımpasadaki Eren olmayacak bence.
Burak'ın transferinde 1m komisyon parasını verdiklerini kendileri acıklamıstı. Oradan yola cıkarsak bu transferlerinde bu kadar etmeyeceği konusunda hemfikirsek kesin yedirdiler. Birilerine veya kendilerine.
Komisyon her transferde mevcut.
Komisyonu ama menajerler alıyor ki sen yöneticiler aldığını savunuyorsun ki bu bam başka bir boyut. Böyle şerefsizce eylemide belge bilmem ispat olmadan inanmam inanamam. Menajerler kamyon dolu komisyon yedirdiler desen olabilir yani.
Eren çok üst düzey oyuncu değil ama takım oyununda etkili bir etken olacak bence zamanla. İlk maçında biraz sönük gördüm motivasyon açısından ama bende.

Üst Alt