Kompany vs Pique - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kompany vs Pique

Cevap: Kompany vs Pique

Kompany'nin hiçbir eksiği yok Pique'den. Barcelona'da oynamıyor olması daha kötü olduğunu göstermez. Defansif olarak daha güçlü Pique'den, top kullanması da süper defanstan kopup gidiyo bi anda rakip kaleye.

Son olarak Kompany-Toure BANA GÖRE avrupanın en iyi ikilisi.

Şöyle değerlendirelim. Şu an Pique'nin Barcelona'ya yaptığı katkıyı başka hiç bir stoper yapamaz.

Kompany ise ciddi anlamda mükemmel bir atlet ve teknik kapasitesi de çok yüksek. Zaten ilk Belçika ümit milli takımında izleyip hayran kalmıştım yıllar önce.

Defansif anlamda da çok çok başarılı bir oyuncu. Yıllar geçtikçe daha da iyi olacaktır. Hatta şunu söyleyebilirim Puyol'dan sonra Barcelona için düşünlebilecek en iyi isimlerden biri olur. Hızı, oyun görüşü ile birlikte çok iyi bir defans ikilisi oluştururlar. Neslinin Pique'den sonra en iyisi diyebilirim.

Kompany'nin hiçbir eksiği yok Pique'den. Barcelona'da oynamıyor olması daha kötü olduğunu göstermez. Defansif olarak daha güçlü Pique'den, top kullanması da süper defanstan kopup gidiyo bi anda rakip kaleye.

Son olarak Kompany-Toure BANA GÖRE avrupanın en iyi ikilisi.

tourenin yerine daha iyi bir adam alacaktır city toure dopingçinin biri :)

ağır biraz yetmezmi adamın tekniği sizi büyülemiş tamam hamleleri zamanlaması filan çok iyi ama başka takımda oynasa dünyanın en iyi stoperi demiyeceğinize %100 eminim. mesela yanında oynayan puyol çok daha iyi piqueden puyol bence hala dünyanın en iyi stoperi kompanyde puyol tarzı bir adam .

Puyol'la Kompany'nin alakası yok, number one.

Pique, Puyol'den iyi demedik zaten, number two.

Pique ağır olabilir ama zekasıyla kapatıyor o açığı, number three.

Abarttığın kadar ağır değil, Servet'imsi biraz, number five.

Servet demedim, Servet'imsi dedim, number six.

Yunus, Bence Sen Git yat hacı, number seven.

Yok la Toure değil Servet yanlış yazmışım aga.

haha espriye bak altima s.ctim

toure demissin ya cidden sana helal olsun. toure kariyerinin zirvesindeyken (ki bu 5 sene onceydi) bile dunyanin en iyisi degildi. ya cok saglam birseyler ictin ya da hesabini yaya toure hackledi ya da en son opsiyon olarak steroidler beyninin ayarini bozmus

kardes

tourenin yerine daha iyi bir adam alacaktır city toure dopingçinin biri :)

Orasını bilemem de Toure-Kompany hem havadan çok iyiler, ayrıca ağırda değiller çok atlet ikisi de. Kompany hele adam yiyo resmenç Toure olayından sonra Richards'ın stopere çekilmesi muhtemel yani avrupanın en iyi göbeği yine City'de oluyor bence değişen bişey yok:D Çünkü Richards'ın da stoperde hiçbirinden eksiği yok.

edit: Lan hayri Toure en iyisi demedik Toure-Kompany en iyi ikili dedim.

Pique açık alanda dünyanın en hızlılarındandır,hızlanması kötü olabilir ama o açığını kapatıp çok rahat yetişir rakiplerine,kaç kez gördüm bunu.

Orasını bilemem de Toure-Kompany hem havadan çok iyiler, ayrıca ağırda değiller çok atlet ikisi de. Kompany hele adam yiyo resmenç Toure olayından sonra Richards'ın stopere çekilmesi muhtemel yani avrupanın en iyi göbeği yine City'de oluyor bence değişen bişey yok:D Çünkü Richards'ın da stoperde hiçbirinden eksiği yok.

edit: Lan hayri Toure en iyisi demedik Toure-Kompany en iyi ikili dedim.

puyol - pique

pepe - carvalho

ferdinand - vidic

terry - alex

lucio - samuel

bunlardan iyi mi

tabiki burda şampiyon takımın stoperi kompany olsa herkesder laoan pique kim oluyorda kompany ile karşılaştırıyorsun şeklinde yorumlar gelirdi eminim başarı güzel birşey barcelonada oynamak apayrı birşey :)

Pique'nin Barcelona'da oynamasıyla ilgisi yok olayın. Kompany de gelse Barcelano'ya pek değişmez bu durum. Pique tabii ki kendini orada daha iyi gösterir, çünkü oyun stiline uygun takımda oynuyor.

puyol - pique

pepe - carvalho

ferdinand - vidic

terry - alex

lucio - samuel

bunlardan iyi mi

Bu arkadaşların oynadığı takımlarda oynasalar onlardan aşağı bi performans kesinlikle göstermezler. Puyol-Pique hariç belki Barca başka bi takım çünkü. Lucio-Samuel s.çtı bu sene. Terry-Alex yerden çok ağırlar kıyaslaması bile yok. Pepe-Carvalho'dan iyiler. Ferdinand-Vidic tartışılır.

Ha bir de, ben Pique daha iyi falan demedim en baştan beri. Boşuna bana karşı kasma melih gümüşbıçak.

Bu arkadaşların oynadığı takımlarda oynasalar onlardan aşağı bi performans kesinlikle göstermezler. Puyol-Pique hariç belki Barca başka bi takım çünkü. Lucio-Samuel s.çtı bu sene. Terry-Alex yerden çok ağırlar kıyaslaması bile yok. Pepe-Carvalho'dan iyiler. Ferdinand-Vidic tartışılır.

Lan Hayri'nin listede Terry-Alex leş, kabul ediyorum onu da Vidic gibi bir adamın adı yazıyor orada, Puyol'u, Pique'yi geçtim, Vidic lan bu Toure'yi alır, havaya fırlatır, kafa topuna çıkar kalecinin üstünden alır Toure'yi yani, kusura bakma. City'deki herkesi savunuyorsun da hacı Toure bariz üst seviye bir defans değil, çok bariz.

Burda Pique'yi savunan 2 kişi en koyu Barcelona düşmanı ona göre.

mesele düşmanlık değil mesele barcada oynamak pique barca için yaratılmış barca için daha iyisi bulunamaz dünya üzerinde şu an ama kompany daha taş bir stoper bence bu benim görüşüm 2 side damga vuracak zaten dünya futboluna tartıştığımız adamlar siyahla beyaz değil zaten.

Üst Alt