Komplo Teorisi: 5. Olamazsak Kupa Fenerbahçe'ye Verilecek, Çünkü... | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Komplo Teorisi: 5. Olamazsak Kupa Fenerbahçe'ye Verilecek, Çünkü...

Cokca dillendirilen bir senaryo var, eger 5 inci olamaz isek ve kupayi kazanamadigimiz takdirde cezamiz 2 seneye uzar hale gelir ise, bir baska deyisle seneye lig siralamasinda yine etkisiz eleman olacak isek, bu durumda seneye ilk 2 de yer aldigimiz takdirde hem direk katilim hakkimiz , hem de on eleme hakkimiz bir alttakine kayacak

Bir baska deyisle sampiyon oldugumuz takdirde ikincilik sampiyonluk ,ucunculuk ise ikincilik kadar degerli olacak ,katilim acisindan

Ligde alt siralarin bile biraz karismasinin son haftalarda nasil rating ve tartisma getirip basina ve kurumlara ekmek sagladigi dusunulurse , kupanin fenere verilmesinin biz haric tum herkesi mutlu edecegi asikar

Ozellikle yayinci kurulus bu isten cok karli cikacaktir

Bit yenigi orada , simdi kendinizi bir an 28 inci haftada hayal edin seneye , GS 63 ,FB 61 ,BJK 57 ,Konya 53 ... diye gidiyor , G.Sarayli adam sampiyonluk derdine dusecek, o an CL ye katilmiyorum umrumda degil sampiyonluk demez kimse

FB li hem sampiyonluk diyecek hem de direk katilim icin arkadan gelene yakalanmayim diyecek

Bjk li feneri yakalar miyim ama olmasa da CL on elemesi fena degildir 3 uncu olup da diyecek , konya arkadan nefes verecek

Yani 1 bos kontenjanin bile asagi sirayet etmesi muthis ligi kizistirir , ben sadece CL acisindan baktim , ornegin son hafta osmanli akhisar maci onem kazandiysa bu bizim cezamizdan oturu ilk 5 e girsek de 6 incinin avrupa ligine gidecek olmasindan oturudur

Ne akhisarı nede feneri yenecek gücümüz var bunu kabul edelim artık.. Teori üretmeye gerek yok Akhisar bizden daha fazla haketti uefayı inş onlar gider UEFA ya .. Kupada ise moral olarak dağılmış bir takım olur karşımız da lakin bizde bir numara olmağı için o maçı da alma şansımız yok bana göre..

Ne akhisarı nede feneri yenecek gücümüz var bunu kabul edelim artık.. Teori üretmeye gerek yok Akhisar bizden daha fazla haketti uefayı inş onlar gider UEFA ya .. Kupada ise moral olarak dağılmış bir takım olur karşımız da lakin bizde bir numara olmağı için o maçı da alma şansımız yok bana göre..

g8d3vR.jpg

Skmsonik baskani olan ve 2 sene boyunca avrupaya gidemeyecek olan Galatasarayin taraftarlarda yaratacagi sogukluk neticesinde olusacak musteri kaybini dusun. Veya sadece lig tv olarak degil diger yayincilar ve gazeteler acisindan bak. Avrupa kupalarinin yayincisi olan kurulus konyanin ilk turda elenisini izleyecek birkac yuz bin kisiyi mi ister yoksa Galatasarayin atlamasi muhtemel turlarla birlikte milyonlara ulasmayi mi? Gazeteler de ayni sekilde. Osmanlinin macinin gununde ve sonraki gunde mi daha cok tiraj yaparlar yoksa Galatasarayin mi? Daha bunlarin reklam verenleri falan var. Bence bir komplo teorisi yapilacaksa seninkinin tam tersi yonde yapilir. Herkes su ceza bir an evvel bitsin de isimize bakalim diye dusunur. Konyanin osmanlinin maclari, 5.lik 6.lik mucadelesi kimin umrunda yav.

Bazı başlıklarda ve konularda antuyu geçtik. Şu konu antuda olsa bir hafta dalga geçerdim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Iyi ama biz gidemeyince yerimize osmanli gitmeyecek ki , zaten tepeye oynayan takimlar biz haric bjk ile fb , ben fb nin ve yeni stadi ve heyecani ile bjk nin tirajinin ya da ekonomiye etkisinin bizden az olacagini dusunmuyorum

Zaten bizi de kaybetmeyecekler ki , cunku biz de lokal yarista hedef sahibi olacagiz

neyse dedigim gibi , bu bir gorustur , ben boyle dusunuyorum , katilan olur katilmayan olur , bu arada bunu ben gordum ve mantikli geldi tasidim buraya ,kendim uretmedim

Kupa Fenere mi verilecek? Orada dur derim.

Sikiyorsa alsinlar bakalim finalde elimizden. Adamlarin ellerine verecegiz ellerine.

Korku basti pis sikecileri.

Reis,mevcut duruma bakınca birçokları gibi ben de olumlu düşünemiyorum ama biz finallerin takımıyız.İşin ucunda kupa ve Avrupa bileti var.Şansları eşit görüyorum

Kadro çok leş fener moral olarak dağılsa da bize cezayı kesmek isteyecekler çünkü şu ölü halimizle bile 4 puan çaldık adamlardan finallerin takımıyız bunun aksini iddaa yoktur zaten ama bu kadro tüm bu olasılıkları yok ediyor

bjk büyük bir mallık etmez ise fb şampiyonlugu kaybediyor.

bu kadar yatırımın yapıldıgı bir senede şampiyonlugu kaybeden camia çöker bence.

kupa finalinde tt arena'daki kadar hırslı olacaklarını zannetmiyorum.

bjk büyük bir mallık etmez ise fb şampiyonlugu kaybediyor.

bu kadar yatırımın yapıldıgı bir senede şampiyonlugu kaybeden camia çöker bence.

kupa finalinde tt arena'daki kadar hırslı olacaklarını zannetmiyorum.

hayırlıısı bakalım kupayı da alırsak ellerinden şu halimizle bile sezonu boş geçmemiş olucaz hakaten olağanüstü olur

Üst Alt