Komşum Balkonuma Sandalye Fırlattı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Komşum Balkonuma Sandalye Fırlattı

Muzocum geçmiş olsun. Aklıma takılan sorular var. Adamlar yan apartmanda. Binalar arası mesafe kaç metre? Sandalye ahşap mı yoksa plastik mi? Adamın binasına nasıl girdin? Hadi girdin, adamın evine nasıl girdin? Adam karşılık vermedi mi? Sende hiç mi darp yok? Son sorum da acaba kaç canın kaldı :) tekrar geçmiş olsun

Sandalye Plastikti.. Aramızda 4-5 Metre mesafe var, alt kapı zaten açıktı başka çocuklar oynuyordu diye, tabi sonra bizimkiler kapının ziline basıp kapıyı yumrukladılar. Adam da herhalde 1 kişi zannetti de açtı :D Benim Eniştem zaten direk yumruğu geçirince adam yerdeydi sonra zaten adama atladık. Bir taraftan adamada üzülmedim değil, ama çocuklara sandalye fırlatarak sorunu çözemez..

Çok geçmiş olsun ama her iki taraf da haklı.

Hocam balkonda oyun olmaz. Çocuk bunlar deyip geçme. Ağaç yaş iken eğilir. Kendi hakkını alırken başkalarının hakkına engel olamazsın. Komşunuz bütün gece çocuk sesi dinlemek zorunda değil. Böyle bir seçeneği kabul etmek zorunda değil.

Siz de çok haklısınız. O balkona öyle hayvan gibi sandalye fırlatılmaz. İnsan gibi çal kapıyı uyar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Saat 9 civari falandı zateni, adam gelip dürüstce konuşsa zaten sorun falan olmaz. Ama Sandalye fırlatması tepkimizi çekti

muzo'nun gerçek kimliğini açıklasam mı acaba?

Bekliyoruz :D

Eh bi zahmet yani... :D

Artık düşünme faslını bitirip eyleme geçmen lazım, benim bir tanıdık vardı ast subay myo mezunu bordo bereli olmak için psikopatça çalıştı. Olabildimi bilmiyorum ama, bir anda iletişimimiz kesildi.
Muzo nun konusunu dagitmayalim abi şimdi daha sonra detaylı konuşuruz biz önemli konu malum.

GSC Mobile App

senersen-jilet-atmaziya.gif

YNORrA.png

günde sadece 4 saat uyku
dört bir yanı hain dolu
yorgun, bitkin ama pes etmeyen bir beden
hakkını ödeyemeyiz reis
yoruldun biliyoruz ama
bu dava sensiz olmaz reis

Geçmiş olsun Muzaffer bey. Açıkçası 4 kişi gitmenizi eleştiren arkadaşlara katılmıyorum zira öyle bir durumda adamı kimin döveceğine karar vermek imkansızdır. Herkes doğal olarak çocuğuna/yeğenine bu puştluğu yapan kişiyi elleriyle cezalandırmak istemiştir. :yenieek:

Umarım bir sonraki serüveninizde herhangi bi canlıya zarar gelmez. :yenieek:

Oo güzel yermiş

GSC Mobile App

Emrah in içine bişey mi doğmuş hayırdır inşallah

GSC Mobile App
Kardeşim nedir bunlar? Açıklama bekliyorum. Bi de bana laf yapıyon, ayıp.

Üst Alt