kondisyon bisikleti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Malum ülkemizde de görülen salgından sonra spor salonları kapatıldı, herkes karantina altında. Evde boş boş nette sörf yapmaktansa en azından formumu koruyayım, hareket edeyim diye kondisyon bisikleti almayı düşünüyorum. Evde bu alete sahip olan var mı? Memnun musunuz? Ben nette biraz araştırma yaptım herkes bir hevesle alırsın 2 ay sonra üzerine çamaşır asarsın diyorlar. Koşu bandı alacaktım ama hem pahalı hem de apartmanda oturduğum için gürültü yapabilir. Eve bir de barfiks barı ve dambıl seti aldım. Evin salonunu spor salonuna çeviriyorum :)

Dambıl seti alacak idim hatta hepsiburada da sepete de attım sonra biraz okuyunca vazgeçtim.Dökum olmadığı için hem buyuk hem kullanışsız dediler.Şimdi baktım fiyatları zaten 2 katına çıkmış

Malum ülkemizde de görülen salgından sonra spor salonları kapatıldı, herkes karantina altında. Evde boş boş nette sörf yapmaktansa en azından formumu koruyayım, hareket edeyim diye kondisyon bisikleti almayı düşünüyorum. Evde bu alete sahip olan var mı? Memnun musunuz? Ben nette biraz araştırma yaptım herkes bir hevesle alırsın 2 ay sonra üzerine çamaşır asarsın diyorlar. Koşu bandı alacaktım ama hem pahalı hem de apartmanda oturduğum için gürültü yapabilir. Eve bir de barfiks barı ve dambıl seti aldım. Evin salonunu spor salonuna çeviriyorum :)
Alma derim aynısı 2 ay da sana da olacak.
Barfiks ve iki dambıl işini görür zaten.

Gscimbom mobil

Rdash benim evde koşu bandı ve pisiklet var. İlk 3 gün kullandım sonra köşeye kaldırdım.

Bant Dynamic marka pisiklet ise Domyos

yarim saat pedal salla yarim saat yürü tamam iste en kötü bu sekilde devam et bakma millete sen, hicbi sey yapmasan yediğin fazlaligi eritirsin. ben de almayı düşünüyorum ama aklimda kosu bandi var

Üst Alt